Peníze ihned a bez čekání

Soukromá půjčka bez podvodu – peníze ještě dnes od soukromé osoby bez poplatků předem

Soukromá půjčka bez podvodu – peníze ještě dnes od soukromé osoby bez poplatků předem

Jste živnostník, a během podnikání se vám nedaří tak, jak byste si představovali? Vyhodili vás z práce, a vy jste bez zaměstnání a odkázaní jenom na to, co vám nabídnou na Úřadu práce?

Máte hluboko do kapsy, kvůli nízkému příjmu? Nebo máte velké dluhy, které nezvládáte splácet, a potřebujete refinancovat svoje závazky?

Možná jste zjistili, že vám v bance peníze nepůjčí, kvůli nízkému příjmu, kvůli předlužení nebo kvůli záznamům v registru dlužníků.

Možná jste to zkoušeli u nějaké nebankovní finanční společnosti, kde vám ale nabídli jen nějakou malou půjčku, která vám nijak nepomůže s řešením vašich finančních starostí.

A možná se právě teď trápíte, co s tím? Kde sehnat peníze?

Půjčka od soukromé osoby bez poplatků předem

Nejsem banka, a přesto bych vám mohl půjčit peníze. Jsem certifikovaný soukromý investor, který má k dispozici vlastní kapitál. Mohu vám půjčit peníze z vlastních zdrojů, nebo vám mohu zprostředkovat úvěr i od dalších soukromých investorů, se kterými spolupracuji.

Jsem rozumný člověk a chápu, že do složité životní situace, se může dostat každý. Mám pochopení pro řadu různých nestandardních situací, které jsou jinde překážkou pro schválení úvěru.

Mohu nabídnout rozumné podmínky. Jistě, nepůjčím vám vlastní peníze zadarmo (nejsem charita nebo nezisková organizace).

Mým hlavním cílem, je adekvátní zhodnocení kapitálu. Nepožaduji ale žádné lichvářské úroky. Rozhodně po vás nebudu chtít placení nějakých poplatků předem, nebo jiné podobné nesmysly.

Soukromá půjčka bez podvodu ještě dnes

Vše, o čem se spolu případně budeme bavit, je záležitostí individuální dohody. Pokud máte záznamy v registrech (bankovních nebo i nebankovních), pak to nemusí ničemu vadit.

Stejně tak nemusí být problém ani to, že jste zrovna v exekuci nebo insolvenci (tady už ale bude záležet na konkrétní situaci).

Šanci získat půjčku má i ten, kdo je momentálně bez příjmu a bez zaměstnání. Nebo kdo podniká jako OSVČ a moc se mu nedaří.

Mezi hlavní podmínky pro případnou dohodu o půjčení nějaké sumy peněz, patří především otevřený přístup z vaší strany. Musíte být upřímní a nic netajit. To že máte velké dluhy, v zásadě tolik nevadí. S tím se dá vždy nějak pracovat.

Potřebuji ale jistotu, že máte svoji situaci alespoň z části pod kontrolou. Musíte mít nějaké reálné příjmy, ze kterých budete schopni splácet. Vaše představa o půjčce, se musí potkávat s realitou (nemůžete chtít milión korun s tím, že budete splácet jenom tisíc korun měsíčně).

Na oplátku vám mohu nabídnout rozumné podmínky – splátky i na delší dobu, a přijatelné úroky. Konkrétní podmínky a kalkulace bude záviset na tom, co přesně potřebujete, a jaká je vaše momentální situace.

Rozhodně vám mohu garantovat férové podmínky. Nebudu po vás chtít placení poplatků předem.

Jakmile se dohodneme, dostanete peníze v hotovosti na ruku, nebo na účet v bance. Následně budete splácet to, co si dohodneme. Žádné složité právní kličky, nebo nějaké dlouhé smlouvy napsané drobným písmem.

Jak sehnat peníze ještě dnes?

Pokud potřebujte sehnat peníze, pak mi napište zprávu na email poptavka-pujcka@seznam.cz.

Napište, kolik peněz potřebujete, a jestli preferujete půjčku na splátky nebo vrácení peněz naráz, za nějakou dobu.

Také mě zajímá, jestli máte nějaké příjmy, a z čeho chcete půjčku splácet. Důležité je i to, jestli máte záznamy v registru, vysoké dluhy, nějaké závazky po splatnosti, nebo jestli jste už v exekuci či v insolvenci.

Čím více informací budu mít k dispozici, tím rychleji se pak domluvíme na nějakém vhodném řešení, které by mohli uspokojit vaše potřeby.

Napište mi kdykoliv, klidně ještě dnes. Řešením vašeho problému se budu zabývat ihned.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky