Peníze ihned a bez čekání

Okamžitá půjčka do 10 minut – první půjčka zadarmo (bez navýšení)

Okamžitá půjčka do 10 minut – první půjčka zadarmo (bez navýšení)

Půjčit si peníze, může být někdy složité a drahé. Pokud máte nízké příjmy, pak vám leckde žádost o půjčku ihned zamítnou. Existují ale možnosti, jak dostat peníze i při minimálním příjmu. Navíc je můžete mít skoro ihned (vyřízení do 10 minut). A nemusí vás to ani nic stát – první půjčka může být zadarmo.

Okamžitá půjčka bez úroků a bez poplatků

Půjčit si peníze, aby vás to nic nestálo – bez placení úroků a poplatků se určitě může vyplatit. Pokud potřebujete sehnat dočasnou půjčku a víte, že zapůjčené finanční prostředky budete schopni včas a řádně uhradit (třeba z další výplaty), pak si můžete snadno vzít i půjčku, která by vás jinak stála hodně peněz.

U této půjčky totiž máte možnost dostat až 15 000 Kč, a nic za to neplatíte. Pokud peníze včas vrátíte, pak jsou všechny poplatky spojené s poskytnutím úvěru jen 0 Kč. Neplatíte žádné úroky, neplatí se žádné poplatky, vše je kompletně zadarmo a bez navýšení.

Pokud byste ale půjčku nesplatili včas, a žádali si o prodloužení splatnosti úvěru, pak už zaplatíte běžné poplatky, podle aktuálního ceníku. A půjčka by pak rozhodně nebyla levná.

Proto je dobré si rozmyslet, jestli peníze opravdu potřebujete, a jestli máte jistotu včasné úhrady takového závazku.

První půjčka zadarmo – až 15 000 Kč bez poplatků a bez úroků

Nabídka je určena pro nové klienty, kteří mohou napoprvé dostat peníze zadarmo a bez navýšení. Při opakované půjčce, je možné žádat až o 30 000 Kč (platí se už ale standardní poplatky a úroky).

 • První půjčka do 15 000 Kč je zadarmo (bez navýšení)
 • Opakovaná půjčka do 30 000 Kč
 • Půjčka na 5 – 30 dní (půjčka zdarma jen na 10 dní)
 • První půjčka bez poplatků (0 Kč) a bez úroků (0%)
 • Pro schválení stačí jen základní osobní doklady
 • Pro schválení stačí jen minimální příjem
 • Vyřízení do 10 minut online
 • Peníze ihned na účet v bance (ještě dnes)

Půjčka i pro lidi s minimálním příjmem

Nabídka tohoto okamžitého nebankovního úvěru, je určena všem kdo potřebují rychle sehnat peníze.

Jedná se ale jen o krátkodobou půjčku. Maximální doba splatnosti je 30 dní (možnost i opakovaného prodloužení). U půjčky zdarma, se musí peníze vracet už do 10 dní.

Pro schválení žádosti o peníze, postačují jen základní osobní doklady. Budete potřebovat platný občanský průkaz (dokládá se oboustranná kopie), vlastní bankovní účet a kontaktní informace (mobilní telefon a emailovou adresu).

Půjčka je určena i těm, kdo mají jen minimální příjem. Pro schválení půjčky, by měl stačit jen minimální měsíční příjem 5000 Kč.

Půjčka ale není určena například pro studenty, ani pro nezaměstnané nebo pro osoby na mateřské nebo rodičovské dovolené. Překážkou pro schválení úvěru, je i trvalé bydliště na městském úřadu, nebo exekuce či insolvence.

Online žádost o půjčku – vyřízení do 10 minut, peníze máte ještě dnes

Podrobnější informace o tom, jaké jsou podmínky této půjčky, můžete najít zde.

Můžete si také ihned vyplnit nezávaznou online žádost o poskytnutí úvěru. Vyřízení je rychlé, do 10 minut a peníze jsou ihned odesílány na účet v bance. Můžete je mít k dispozici ještě dnes.

Půjčka Plus – první půjčka do 15 000 Kč zdarma

První půjčka do 15 000 Kč je zdarma (úrok 0%, poplatky 0 Kč)
Nabídka Půjčka Plus může být schválena do 10 minut, peníze máte na účtu ještě dnes. První půjčka do 15 tisíc korun může být zadarmo.
Popis půjčky Tato okamžitá rychlá nebankovní půjčka, nabízí až 15 000 Kč bez poplatků a bez úroků (první půjčka je zadarmo, bez navýšení). Pro schválení stačí jen minimální příjem (5000 Kč měsíčně). Pouze pro lidi bez exekuce a bez insolvence.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 30000 Kč
Minimální doba půjčky 10 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN může být 0% (první půjčka je zdarma)
Příklady a RPSN
Příklad 1: První půjčka do 15 000 Kč může být na 10 dní zdarma – úroky jsou 0%, všechny poplatky jsou 0 Kč, půjčka je bez navýšení = vracíte jen to, co jste si půjčili na začátku.
Příklad 2: U běžné půjčky, můžete dostat až 30 000 Kč na 4 týdny (na 30 dní). U půjčky 30 tisíc korun, bude RPSN 773,59%, zaplatíte úrok ve výši 36,5% (450 Kč), poplatek za poskytnutí půjčky 5 400 Kč, celkem budete vracet 35 850 Kč (navýšení je 5 850 Kč).
Podmínky půjčky: Pro vyřízení úvěru, je potřeba planý průkaz totožnosti, osobní bankovní účet, kontaktní telefonní číslo a emailová adresa, dokončení registrace a splnění minimálních podmínek.
Poskytovatel úvěru
LeaderFin s.r.o.
IČO IČO 04440170
Adresa Krakovská 1392/7, 110 00 Praha
E-mail info@pujckaplus.cz
Telefon 228222792
Více informací www.pujckaplus.cz

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky