Peníze ihned a bez čekání

Půjčka v hotovosti ještě dnes, exekuce nevadí

Půjčka v hotovosti ještě dnes, exekuce nevadí

Saháte-li rychlou půjčku, která by vám pomohla vyřešit vaše finanční starosti, pak je zde nabídka výhodné půjčky. Peníze zde můžete dostat do hodiny na účet v bance. Nebo i v hotovosti na ruku, ještě dnes.

Vyřízení je velmi rychlé, vše co je potřeba vyřídíte jen přes internet nebo po telefonu. Pokud zvolíte bezhotovostní půjčku, pak nemusíte nikam chodit.

U půjčky v hotovosti, si po schválení žádosti, můžete ihned zajet pro peníze, na některou z více než 170 čerpacích stanic, kde dostanete finanční prostředky, hotově na ruku.

Půjčka v hotovosti ještě dnes

Tato půjčka, jako jedna z mála v ČR, nabízí možnost vyplacení v hotovosti. U většiny nebankovních půjček, je totiž obvyklá, jen bezhotovostní výplata na účet v bance.

Zde ale můžete dostat peníze i hotově, na ruku. Tato finanční společnost, spolupracuje se sítí čerpacích stanic. Jakmile je schválena vaše žádost o úvěr, obdržíte příslušnou informaci, a můžete vyrazit na nejbližší benzínku (je jich přes 170 po celé ČR) a ihned si vyzvednout peníze.

Krátkodobé půjčky do 30 000 Kč na cokoliv

U této půjčky můžete dostat až 30 000 Kč na cokoliv (pro nové klienty je maximální výše úvěru do 5000 Kč). Peníze pak vracíte za 30 dní, nebo je zde i možnost splácet až 12 měsíců.

Základní parametry půjčky:

 • Okamžitá online půjčka od 500 Kč do 30 000 Kč
 • Pro nové klienty a půjčky v hotovosti maximálně 5000 Kč
 • Splatnost od 7 do 30 dní (možnost splácet až 12 měsíců)
 • Bez placení poplatků předem, bez ručení a bez zástavy
 • Půjčka i pro lidi s exekucí (exekuce nevadí, insolvence ano)
 • Vyplacení půjčky v hotovosti na ruku, nebo převodem na účet v bance
 • Peníze už do hodiny, ještě dnes

Půjčka v hotovosti i pro lidi s exekucí

U této půjčky, máte šanci dostat peníze, i když jste v exekuci. Exekuce nevadí, pokud budou splněny všechny podmínky, pro schválení úvěru. Pokud jste ale v insolvenci, tak vám úvěr nebude schválen.

Jaké jsou podmínky této půjčky?

Půjčka je dostupná všem, kdo mají alespoň 18 roků. Budete potřebovat platné osobní doklady – občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičák, zbrojní průkaz, rodný list, karta zdravotní pojišťovny apod.).

Potřebujete také vlastní kontaktní telefonní číslo (na to je pak zaslána ověřovací SMS, bez které není možné zahájit vyhodnocení vaší žádosti) a kontaktní email (kam jsou zasílány informace).

U půjčky dokládáte aktuální výši příjmu (například výpisem z bankovního účtu). Pro schválení, vám ale postačí i jen nízký příjem. Podstatné je, abyste měli alespoň nějaký pravidelnější příjem, ze kterého budete schopni splácet.

Podrobné informace – půjčka v hotovosti ještě dnes:

Půjčka v hotovosti ještě dnes, exekuce nevadí
Nabídka Okamžitá online půjčka i v hotovosti. Až 30 000 Kč do hodiny na účet, nebo v hotovosti na ruku.
Popis půjčky Tato půjčka nabízí až 30 000 Kč v hotovosti, které můžete mít ještě dnes. Půjčku je možné získat i s exekucí (exekuce nevadí, insolvence ano). Vyřízení online, za pár minut. Peníze dostanete na účet do hodiny, nebo ještě dnes v hotovosti.
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 30 000 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN 9 088,10%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si vezmete půjčku 30 000 Kč na 30 dní, která vám bude vyplacena na účet, pak budete vracet jednorázovou splátku ve výši 43 499,30 Kč. Navíc tedy zaplatíte 13 499,30 Kč, což odpovídá RPSN 9088,43% a ročnímu úroku 40%. Neplatíte žádné další poplatky, pouze jednorázovou splátku.
Příklad 2: Pokud si vezmete půjčku 5000 Kč v hotovosti na 30 dní, pak budete vracet 7204,49 Kč. Navíc tedy zaplatíte 2204,49 Kč, což odpovídá RPSN 10791,20% a ročnímu úroku 40%. Neplatíte žádné poplatky, pouze jednorázovou splátku.
Podmínky půjčky: Pro vyřízení půjčky vám musí být alespoň 18 roků, potřebujete platný OP (občanský průkaz) a druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičák, zbrojní průkaz, rodný list, karta zdravotní pojišťovny, apod.), mobilní telefon a email. Dokládá se i aktuální výše příjmu.
Poskytovatel úvěru
Společnost CreditPortal, a.s.
IČO IČO 05561302
Adresa U krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč, PSČ 140 00
E-mail kontakt@creditportal.cz
Telefon 222 208 211
Více informací www.creditportal.cz

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky