Peníze ihned a bez čekání

SMS půjčka ihned bez registru

V6profit

Kdo by neznal tu situaci, kdy je konec měsíce a do výplaty zbývá ještě několik dlouhých dní a jste úplně bez peněz. Co dělat v takové chvíli? Jedním z možných řešení je rychlá SMS půjčky, ihned, bez registru a bez dokládání příjmů. SMS půjčky obecně umožňují získat peníze během několika málo desítek minut. To znamená, že stačí jen vyplnit jednoduchou žádost na internetu, projít ověřením všech údajů a nejpozději do hodiny už může být schválená částka na vašem bankovním účtu. Opravdu je to takto rychlé

Co je to SMS půjčka ihned?

SMS půjčky nebo také někdy nazývané „mikro půjčky“, jsou krátkodobé nebankovní úvěry. Nabízí je několik různých společností. Běžná částka, která je dostupná při první žádosti se pohybuje v rozmezí 1 – 5 tisíc korun. To je dáno tím, že do částky 4999 Kč s vámi firma (podle platných zákonů) uzavírat písemnou smlouvu. Díky tomu, je vše možné vyřídit jen po telefonu, po internetu nebo přes SMS zprávy.

Pokud by se vám hodila rychlá půjčka ihned, pak můžete vyzkoušet právě tuto nabídku. Získáte až 5000 Kč na dobu až 4 týdny. Nemusíte dokazovat příjem (není potřeba předkládat potvrzení o příjmech nebo výplatní pásku). Není zde ani žádné zdlouhavé papírování. Vlastně se nevyřizují vůbec žádné papíry, vše probíhá elektronicky. Peníze jsou pak obratem vypláceny na váš účet v bance. Díky tomu že se zpravidla jedná jen o převod v rámci jedné banky, nezabere to víc než několik minut (výjimečně musíte čekat na peníze do jedné hodiny).

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka zdarma do 24 hodin. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčky do 50 000 KČ bez příjmu na ruku ihned.

Podmínky půjčky ihned bez registru:

Podmínky jsou velmi jednoduché a prosté. Musí vám být minimálně 18 roků, musíte být právě způsobilý a měl byste být občanem ČR (půjčka není určena pro cizince resp. pro osoby bez české státní příslušnosti, tedy ani pro Slováky). K vyřízení pak už jen stačí poslat SMS zprávu ze svého mobilního telefonu anebo vyplnit registrační formulář na internetu. A to je celé. Během krátké doby pak obdržíte potvrzení o schválení nebo zamítnutí vaší žádosti. V případě schválení jsou peníze ihned převedeny na váš účet u některé banky. Neprovádí se ověření v registru ani není požadováno dokládání příjmů.

Další parametry:

SMS půjčka ihned bez registru
Nabídka Klikpůjčka: SMS půjčka bez registru, až 5 tisíc korun ihned
Popis půjčky Rychlá nebankovní půjčka bez ověřování registru a bez ověřování příjmů. Peníze rychle, přes SMS nebo online pro každého
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 5000 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 28 dní
RPSN půjčky: RPSN: 14299,02% – 7933,1%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 1000 Kč na 7 dní: Poplatek za půjčku je 100 Kč. Celkem tedy po 7 dnech zaplatíte 1100 Kč.
Příklad 2: Půjčka 5000 Kč na 28 dní: Poplatek za půjčku je 2000 Kč. Celkem tedy po 28 dnech vracíte 7000 Kč.
Podmínky půjčky: O první půjčku je možné žádat online. Nejprve je nutné provést registraci, a zaslat registrační poplatek 1 Kč. Po ověření kontaktních údajů bude poskytnuta první půjčka. O další je možné žádat přes SMS
Poskytovatel úvěru
Název firmy V6profit spol.s r.o.
IČO IČO 27446638
Adresa V6profit spol.s r.o.,Jenečská 112/50, 161 00 Praha 6
E-mail info@klikpujcka.cz
Telefon 245008819
Doplňující informace
Více informací http://rychle-pujcky-bez-registru.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky