Peníze ihned a bez čekání

Rychlá SMS půjčka Ferratum

Ferratum Czech

Hodilo by se vám až 10 tisíc korun? Právě to vám poskytne rychlá SMS půjčka Ferratum. Tato finanční nabídka je určena pro všechny, kdo si právě teď potřebují rychle půjčit peníze a v klasické bance je odmítli. SMS půjčka Ferratum je jedna z nejstarších půjček tohoto typu která je u nás k dispozici. Za celou dobu fungování tohoto finančního produktu, již bylo uspokojeno několik desítek tisíc klientů a jedná se tak o ověřenou nabídku, u které nemusíte mít obavy z podvodů.

Co je to rychlá SMS půjčka Ferratum?

Půjčka Ferratum je poskytována společností Ferratum Czech s.r.o., což je česká pobočka mezinárodní společnosti Ferratum Group, která nabízí své finanční služby ve 20 zemích na celém světě. Mezi další finanční produkty patří i specializovaná půjčky pro ženy na mateřské, VIP půjčka nebo online zastavárna zlatých šperků.

SMS půjčka Ferratum umožňuje jednoduše prostřednictvím SMS zprávy odeslané z mobilního telefonu, nebo prostřednictvím registrace na webové stránce na internetu, získat velmi rychle půjčku až do výše 10 tisíc korun. V současné době, navíc tato společnost nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma (neplatíte žádné poplatky ani úroky za poskytnutí peněz)

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Konsolidace bez poplatků. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka bez registru a poplatku předem.

Podmínky SMS půjčky od Ferratum:

Mezi hlavní podmínky pro získání peněz od Ferratum patří především věk v rozmezí 20 až 75 roků. A samozřejmě nesmíte mít žádné nesplacené půjčky (nebo jiné závazky) u této společnosti. Musíte také počítat s tím, že první půjčku tato společnost nevyplácí na bankovní účet (jako jiné firmy, které nabízí malé půjčky), ale posílá ji poštovní poukázkou na vaši adresu. Tím se vyplacení první půjčky může prodloužit až na 4 dny od podání žádosti (tato doba je dána tím, jak rychle je Česká pošta schopná doručit peníze na poštovní poukázce až k vám domů).

Další parametry:

Rychlá SMS půjčka Ferratum
Nabídka Rychlá SMS půjčka až 10 tisíc korun i bez příjmů
Popis půjčky Půjčka i bez doložení příjmů a bez kontrolování registrů. Půjčka všem – pro nezaměstnané, pro důchodce, pro ženy na MD nebo rodičovské dovolené. Bez úroků, platíte pouze jednorázový poplatek
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 15 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 402% – 487%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 3000 Kč na 15 dní: poplatek za půjčku 600 Kč, celkem tedy vracíte částku 3600 Kč
Příklad 2: Půjčka 10000 Kč na 30 dní: Poplatek za půjčku je 3300. Vrací se tedy částka 13300 Kč.
Podmínky půjčky: Věk 20 – 75 roků, není potřeba potvrzení o příjmech ani osobní schůzka. První půjčka se vyplácí poštovní poukázkou, další na bankovní účet. Možnost objednání půjčky online nebo přes SMS.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Ferratum Czech s.r.o.
IČO IČO 27894690
Adresa Ferratum Czech s.r.o., Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5 – Stodůlky
E-mail ferratum@ferratum.cz
Telefon 245001715
Doplňující informace
Více informací https://www.ferratum.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky