Peníze ihned a bez čekání

Rychlá půjčka před výplatou ihned

VATAONLINE

Řešením pro ty, kdo mají před výplatou hluboko do kapsy, může být malá, rychlá půjčka před výplatou ihned.  Podobných finančních produktů je v současné době (především prostřednictvím internetu) nabízena celá řada. Jednou z nebankovních společností, které vám nabídnou peníze před výplatou bez složitých formalit je i VATAONLINE. Velmi snadno a rychle si můžete během krátké doby vyřídit půjčku až do výše 4999 Kč.

Co je to rychlá půjčka před výplatou ihned?

Půjčky před výplatou, někdy také nazývané mikropůjčky, SMS půjčky nebo i jinak, jsou nebankovní finanční produkty určené, pro kdy potřebují rychle získat menší částku. V případě že vám stačí půjčka do 5000 Kč (resp. do 4999 Kč), pak nepotřebujete ani uzavírat smlouvu (chodit někam na pobočku podepisovat dokumenty), vše je možné vyřídit jen po telefonu nebo internetu.

Nemusíte se ani bát složitého vyřizování. U většiny těchto půjček nejsou potřeba žádné doklady. Stačí jen platný bankovní účet a telefon. Není potřeba potvrzení o příjmu, nedokládá se výpis z registru.

Rychlá půjčka před výplatou ihned může být u Vataonline vyřízena jen prostřednictvím internetu. Stačí se zaregistrovat na příslušné internetové adrese. V registraci uvádíte jen základní osobní údaje. Pro dokončení registrace je pak nutné zaslat ověřovací poplatek 1Kč (pro doložení, že uváděný bankovní účet je skutečně váš).

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Citi půjčka bez ručitele. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčky od soukromých osob hned.

Podmínky půjčky před výplatou:

Peníze ihned před výplatou může získat každý dospělý občan České republiky (podmínkou je občanství ČR a minimálně 18 roků). Maximální výše první půjčky je 4999 Kč. Při opakované půjčce je pak možné získat i více peněz. Peníze si můžete půjčit na různě dlouhou dobu – od 1 dne až na 35 dní. Pokud po uplynutí sjednané doby nejste schopni půjčku ihned celou zaplatit, je možné dojednat prodloužení doby splatnosti. Stačí jen uhradit jednorázový poplatek za prodloužení. Mezi další podmínky pak patří to, že byste neměli být v exekuci (to znamená, že proti vám nesmí být vedeno exekuční řízení nebo nesmíte mít exekuci na účet v bance či exekuční srážky ze mzdy).

Další parametry:

Rychlá půjčka před výplatou ihned
Nabídka Půjčka 4999 Kč před výplatou ihned pro všechny kdo potřebují peníze
Popis půjčky Jste bez peněz a do výplaty je daleko? Nabízíme vám půjčku 4999 Kč, bez ověřování v registrech a bez doložení příjmu.
Základní parametry
Minimální půjčka 100 Kč
Maximální půjčka 4999 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 35 dní
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 2500 Kč (na 14 dní): Poplatek za půjčku je 450 Kč, celkem tedy zaplatíte 2950 Kč.
Příklad 2: Půjčka 4999 Kč na 35 dní: Poplatek za půjčku je 1850 Kč, celkem tedy vracíte 6849 Kč.
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, občan ČR, doložení příjmu (OSVČ, důchodce), minimální příjem 10 tisíc korun čistého, bez dluhů a exekucí.
Poskytovatel úvěru
Název firmy VATAONLINE s.r.o.
IČO IČO 24172057
Adresa VATAONLINE s.r.o., Na Poříčí 1040/10, 110 00, Praha 1
E-mail info@vataonline.cz
Telefon 800 880 824
Doplňující informace
Více informací http://www.vataonline.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky