Rychlá půjčka bez kontrolování registrů

WPP Financial

Rychlá půjčka bez kontrolování registrů znamená, že si můžete půjčit peníze a nejsou při tom kontrolovány registry. To může být výhodné především pro ty klienty, kteří se někdy v minulosti dostali do nějakých finančních problémů a díky tomu získali negativní hodnocení u bankovních či nebankovních společností. U této půjčky ale máte jistotu, že případné negativní záznamy v registrech nebudou hrát roli při schvalování vaší žádosti o úvěr.

Co je to půjčka bez kontrolování registrů?

Banky i mnohé nebankovní instituce zpravidla při uzavírání smlouvy o půjčce nebo úvěru provádí interní hodnocení klienta. Zajímají se především o jeho schopnost splácet a dále pak i o to, jaké je finanční minulost žadatele. K ověření konkrétních údajů o tom, jak dotyčný splácel svoje předchozí finanční závazky, slouží takzvané registry. Nejčastěji využívané jsou 3 hlavní. Patří sem bankovní registr, kam nahlíží především banky. Dále je to pak nebankovní registr, kam nahlíží některé nebankovní společnost a do kterého mají přístup třeba i mobilní operátoři, dodavatelé elektřiny, plynu nebo vody. Posledním významným registrem je pak centrální registr exekucí, kde jsou evidovány všechny aktivní vyhlášené exekuce.

Ten kdo má záznam v některém z výše uvedených registrů pak zpravidla nemá téměř žádnou šanci na získání nějaké půjčky nebo úvěr. Výjimkou jsou jen některé půjčky bez kontrolování registrů, jako je i tato.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka 30 000 Kč bez ručení nemovitostí. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Okamžitá půjčka 5000 Kč ihned.

Podmínky půjčky bez kontrolování registrů:

Můžete získat až 10000 korun v hotovosti. Záznamy v bankovním či nebankovním registru nejsou překážkou pro sjednání úvěru. Je ale nutné doložit nějaký pravidelný příjem. Může se jednat buď o příjem ze zaměstnání nebo z podnikání, nebo to také případně může být pravidelně vyplácený důchod, či výslužné, nebo některé dávky jako například mateřská či rodičovský příspěvek.

Další parametry:

Rychlá půjčka bez kontrolování registrů
Nabídka Rychlá půjčka pro Brno a okolí do 10 tisíc korun
Popis půjčky U této půjčky nedokládáte příjmy, není potřeba výpis z bankovního účtu, neprovádí se kontrola registrů, neplatí se poplatky předem. Je ale požadováno doložení nějakého pravidelného příjmu.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 1 měsíc
Maximální doba půjčky 8 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 280,47% – 1355,18%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 7000 Kč na 3 měsíce: pravidelná měsíční splátka bude 3.620,-, celkem tedy zaplatíte 10860 Kč, přeplatek u této půjčky je 3860 Kč.
Příklad 2: Půjčka 10 tisíc Kč na 4 měsíce: Pravidelná měsíční splátka bude 3.995,-. Celkem tedy zaplatíte 15980 Kč. Celkový přeplatek u této půjčky činí 5980 Kč.
Podmínky půjčky: žadatel nesmí mít exekuci, musí mít dostatečný příjem k tomu, aby byl schopen splácet poskytnutý úvěr, musí zdržovat v Jihomoravském, Zlínském nebo Olomouckém kraji
Poskytovatel úvěru
Název firmy WPP Financial s.r.o.
IČO IČO 29202884
Adresa WPP Financial s.r.o., Veselá 199/5, 602 00 Brno
E-mail info@rychle-finance.cz
Telefon 542210400
Doplňující informace
Více informací http://www.veselapujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky