Peníze ihned a bez čekání

Rychlá půjčka 5000 Kč bez osobní schůzky

Rychlá půjčka 5000 Kč bez osobní schůzky

Nebankovní finanční společnost Coolcredit nabízí výhodné rychlé půjčky všem, kdo potřebují půjčit peníze. Třeba kvůli nedostatku financí před výplatou, nebo na zaplacení nějakých neočekávaných výdajů, či na cokoliv jiného. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a celé se to obejde i bez osobní schůzky. Nemusíte nikam chodit, ani nemusíte nikam posílat nějaké papírové dokumenty. Vše potřebné zvládnete jen přes telefon, nebo počítač.

Rychlá půjčka 5000 Kč všem

Nabídka od nebankovní spolčenosti Coolcredit představuje pomocnou ruku všem, kdo potřebují velmi rychle sehnat nějaké finanční prostředky. Podmínky jsou velmi příznivé, a tak má možnost získat peníze takřka každý zájemce. Opravdu se nemusíte bát nějakých nesplnitelných podmínek nebo příliš přísných kritérií.

U této půjčky ani nemusíte být zaměstnancem. Je sice požadováno, abyste měli nějaký minimální příjem. Ten by měl být alespoň ve výši odpovídající jedné třetině vypůjčené částky. Nemusí se ale nutně jednat jen o příjem ze zaměstnání. Může to být i příjem na mateřskou nebo rodičovskou nebo třeba starobní či invalidní důchod.

Půjčka 5000 Kč bez osobní schůzky

Jako nový klient si zde můžete půjčit částku od 1000 Kč do 5000 Kč. Při opakované půjčce pak můžete dostat až 15000 Kč. Splatnost půjčky je stanovena na 30 dní, je zde ale možnost prodloužení doby splatnosti. A to i opakovaně.

Tento nebankovní úvěr je možné kompletně vyřídit online. Obejdete se tedy i bez osobní schůzky. Stačí jen mít k dispozici počítač s připojením na internet. Pak už za několik málo minut vyplníte žádost a obratem se dozvíte výsledek.

Peníze jsou vám pak převedeny na účet v bance. Pokud máte účet třeba u FIO Banka, Česká spořitelna, Moneta Bank, Raiffeisen bank nebo Komerční banka, pak máte peníze k dispozici za několik málo minut. Nejpozději do hodiny od podání žádosti tak již můžete mít peníze na svém bankovním účtu a jít si je vybrat v hotovosti do bankomatu nebo je použít na zaplacení nějakých výdajů

Další parametry půjčky 5000 Kč:

Rychlá půjčka 5000 Kč bez osobní schůzky
Nabídka Poskytujeme rychlé nebankovní půjčky s férovými podmínkami až do 15000 Kč.
Popis půjčky Společnost Coolcredit nabízí rychlé nebankovní půjčky, které vyřídíte kompletně online, bez osobní schůzky. Dostat můžete až 15000 Kč už za několik málo minut, Neplatíte žádné poplatky předem. Pro získání půjčky ani nemusíte být zaměstnaný. Peníze máte k dispozici, na cokoliv je potřebujete.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 15000 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 30dní
RPSN půjčky: RPSN půjčky je až 1286,86 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte částku 10 tisíc korun na dobu 30, dnů, pak budete vracet celek 12450 Kč, přeplatek je tedy 2450 Kč
Příklad 2: Pokud si půjčíte částku 5000 Kč na dobu 30 dní, pak budete vracet celkem 6225 Kč, přeplatek je tedy 1225 Kč
Podmínky půjčky: Žadatel o půjčku nemusí být zaměstnaný, je ale požadován nějaký pravidelný příjem, výše půjčky by pak měla odpovídat tomu, aby byl žadatel schopný uhradit půjčku nejméně 1/3 ze svého příjmu, vyřízení je online, do několika minut.
Poskytovatel úvěru
COOL CREDIT, s.r.o.
IČO IČO _02112621
Adresa Na Příkopě 988/31, Staré Město, 110 00 Praha 1
E-mail info@coolcredit.cz
Telefon 226219946
Více informací http://www.coolcredit.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky