Peníze ihned a bez čekání

Půjčka zástava majetku

PROFIHOTOVOST

Jak sehnat peníze, když vás všude odmítají? Potřebujete rychle peníze v hotovosti a nevíte kam se obrátit? Zatímco u řady nebankovních půjček a úvěrů hrozí nejrůznější rizika podvodů, tato nabídka je naprosto jasná. Jedná se o půjčku v hotovosti oproti zástavě majetku. Můžete si půjčit libovolný obnos, peníze dostanete okamžitě na místě v hotovosti. Za půjčku pak ručíte zástavou. Můžete zastavit šperky, dražší elektroniku, počítač, nebo cokoliv co má nějakou cenu.

Co je to půjčka se zástavou?

Zatímco u jiných nebankovních společností musíte dokládat svoje příjmy (což celá řada těch, kdo potřebují půjčit peníze, nesplní), nebo musíte podepisovat směnky, či jiné pochybné smlouvy, tato půjčku funguje jinak. Peníze, které si půjčíte, dostanete oproti zástavě majetku. Tedy stejně jako kdybyste zašli do nějaké zastavárny a tam si půjčili.

Při půjčce se zástavou můžete poskytnout jako záruku například šperky, nebo třeba počítač či něco jiného co má nějakou cenu. Výměnou pak dostáváte odpovídající částku v hotovosti. Peníze můžete splatit po uplynuté zvolené doby. Nebo se můžete rozhodnout pro prodloužení. V takovém případě stačí uhradit sjednané úroky. A doba splatnosti se automaticky prodlouží na další období.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčím ihned peníze v hotovosti.

Podmínky půjčky se zástavou:

K vyřízení tohoto úvěru vám postačí jeden doklad totožnosti (mělo by se jednat o platný občanský průkaz) a samozřejmě budete potřebovat něco, co pak bude sloužit jako zástava. Pokud si nejste jisti, co by bylo nejvhodnější, nebo jakou částku byste oproti vámi zvažované zástavě mohli dostat, můžete se obrátit na naši bezplatnou telefonní linku, kde vám určitě poradíme. Naše nabídka je určena primárně pro ty kdo žijí v Praze a blízkém okolí, určitě ale není problém uspokojit zájemce ze vzdálenějších měst.

Další parametry:

Půjčka zástava majetku
Nabídka Půjčka se zástavou majetku (počítače, zlaté šperky, elektronika a další cennosti)
Popis půjčky Půjčte si libovolnou částku. Pokud potřebujete peníze a máte nějaký majetek, který můžete dát do zástavy, peníze mohou být vaše během pár minut
Základní parametry
Minimální půjčka 10000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 4 týdny
Maximální doba půjčky 8 týdnů
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 1000 Kč na 4 týdny: poplatek za půjčku je 3% týdně, tedy 120 Kč. Celkem vracíte 1120 Kč.
Příklad 2: Půjčka 100.000 Kč na 4 týdny: Poplatek za půjčku je 8000 Kč (2% týdně), celkem tedy vracíte 108.000 Kč
Podmínky půjčky: Doklad totožnosti a nějaký majetek (počítač, elektronika, šperky, staré mince, nové nebo použité zboží, minimální věk 18 roků
Poskytovatel úvěru
Název firmy PROFIHOTOVOST S.R.O.
IČO IČO 27908224
Adresa PROFIHOTOVOST S.R.O., Nám. 14. října 1307/2, 15000 Praha – Praha 5, Smíchov
E-mail info.zastavy@profihotovost.cz
Telefon 800222323
Doplňující informace
Více informací http://www.profihotovost.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky