Peníze ihned a bez čekání

Půjčka v hotovosti a bez potvrzení o příjmu

Nebankovní finanční společnost Zaplo Finance

Nebankovní finanční společnost Zaplo Finance umožňuje získání půjčky až do 20000 Kč. První půjčka je navíc nyní poskytována zdarma – tedy bez placení poplatků nebo úroků. Jedná se o „půjčku na zkoušku“, která je určena všem novým klientům, kteří tak napoprvé nic neplatí. Peníze zde navíc můžete mít i v hotovosti a bez potvrzení o příjmu.

První půjčka je zdarma

Jako nový klient, tedy osoba, která u této společnosti ještě nikdy neměla žádnou půjčku, můžete právě nyní využít výhodnou akční nabídku. Tou je možnost dostat peníze zdarma a bez jakýchkoliv poplatků nebo navýšení. Tato půjčka zdarma je omezena na maximální výši 8000 Kč a splatnost na 30 dní. S těmito parametry pak ale není účtován žádný poplatek. Ani za schválení či sjednání úvěru. Nic neplatíte ani při splácení. Žádné úroky, žádné poplatky.

Prostě a jednoduše při schválení žádosti dostanete na účet nebo v hotovosti částku až 8 tisíc korun. A po 1 měsíci (resp. 30 dnech) budete zpět posílat také jen 8 tisíc korun. Nic navíc. Takže si služby této finanční společnosti můžete vyzkoušet nezávazně a zcela zadarmo.

Peníze dostanete i v hotovosti

Jednou z dalších výhod této nabídky je pak i možnost dostat peníze v hotovosti. Standardně jsou peníze posílány na účet v bance. Tato společnost ale současně spolupracuje se sítí prodejen GECO (to jsou „trafiky“ které najdete obvykle v nákupních centrech, nebo u zastávek MHD či na nádražích).

Díky této spolupráci si po schválení žádosti můžete vyzvednout peníze i v hotovosti, a nečekat tak na převod finančních prostředků na bankovní účet. Takto je možné získat peníze třeba i o víkendu

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Vyřízení této půjčky zdarma je snadné. Skoro nic k tomu nepotřebujete. Vyplníte jednoduchou online žádost (třeba ZDE). Stačí jen vaše osobní údaje. Nepotřebujete žádné dokumenty nebo potvrzení (ani potvrzení o příjmu od zaměstnavatele). Díky tomu, může být vše vyřízeno do 10 minut. Na nic se nečeká.

Další parametry a podmínky:

Půjčka v hotovosti a bez potvrzení o příjmu
Nabídka Rychlá krátkodobá půjčka, kdy můžete mít peníze i v hotovosti a bez potvrzení o příjmu.
Popis půjčky Rychlá krátkodobá půjčka, kdy můžete mít peníze i v hotovosti a bez potvrzení o příjmu.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 20000 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 1141,2%
Příklady a RPSN
Příklad 1: První půjčka je zdarma. Pokud si půjčíte 8000 Kč na 30 dní, tak splácíte pouze 8000 Kč. Žádné úroky, žádné poplatky.
Příklad 2: Pokud si půjčíte 20000 Kč na 30 dní, budete celkem vracet 24600 Kč. Poplatek za půjčku je tak 4600 Kč. Což odpovídá RPSN 1141,2%
Podmínky půjčky: Požadujeme minimální věk 18 roků, občanství ČR, platný OP (občanský průkaz). Není potřeba potvrzení o příjmu ani jiné dokumenty.
Poskytovatel úvěru
Zaplo Finance s.r.o.
IČO IČO 29413575
Adresa Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7
E-mail info@zaplo.cz
Telefon 800399399
Více informací https://www.zaplo.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky