Peníze ihned a bez čekání

Půjčka Provident v hotovosti

Provident Financial

Chcete-li rychle získat peníze v hotovosti, pak jednou z možností, které máte k dispozici je nebankovní půjčka Provident. Pokud zvolíte úvěr od této společnosti, můžete si vybrat hned ze dvou možností. Peníze si můžete půjčit v hotovosti. Výše půjčky může být od 4 tisíc korun až do výše 80 tisíc korun. Zárukou vaší spokojenosti určitě bude to, že tento nebankovní úvěr je jedním z nejčastěji využívaných. Provident poskytuje svoje půjčky již velmi dlouhou dobu a uspokojil již požadavky velkého množství klientů.

Co je to půjčka Provident v hotovosti?

Společnost Provident nabízí dva typy půjček. Peníze můžete dostat v hotovosti od obchodního zástupce této firmy, nebo si můžete sjednat klasickou půjčku s výplatou finančních prostředků na účet v bance. Výhodou té první varianty je rychlé vyřízení, hotovost máte doma už do 48 hodin. Nikam nemusíte chodit. Stačí po telefonu nebo přes internet požádat o půjčku a některý ze zaměstnanců nebo spolupracovníků společnosti Provident vás obratem přijde navštívit až k vám domů.

U půjčky si také můžete zvolit variabilní dobu splácení. Nejkratší doba je 45 týdnů a nejdelší možný doba je 100 týdnů (platí především pro maximální výši úvěru, tedy pro půjčku 100 tisíc korun). Menší nevýhodou může být pro někoho to, že splátky u tohoto finančního produktu musíte platit každý týden (nejsou zde tedy měsíční splátky, jako je tomu obvyklé u jiných úvěrů).

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka ihned před výplatou. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka na směnku na ruku.

Podmínky půjčky od Provident:

Půjčka je bez ručitele a bez jakýchkoliv skrytých poplatků. U Providentu máte jistotu férové půjčky, která má jasné a přehledné podmínky. K vyřízení budete potřebovat běžné doklady totožnosti a dále doložení místa vašeho trvalého bydliště. Musíte také doložit vaše příjmy. Platí, že pro schválení úvěru (hlavně u vyšších částek) je vyžadován pravidelný měsíční příjem.

Další parametry:

Půjčka Provident v hotovosti
Nabídka Půjčka v hotovosti od Provident, peníze na ruku i bez účtu v bance.
Popis půjčky Můžete si půjčit 4 – 80 tisíc korun. Peníze dostanete na ruku, v hotovosti přímo u vás doma.
Základní parametry
Minimální půjčka 4000 Kč
Maximální půjčka 80000 Kč
Minimální doba půjčky 45 týdnů
Maximální doba půjčky 100 týdnů
RPSN půjčky: RPSN: 49,70% – 70,96%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 8000 Kč na 60 týdnů: pravidelná týdenní splátka bude 245 Kč, celkem zaplatíte 14688 Kč, přeplatek u půjčky je tedy 6688 Kč
Příklad 2: Půjčka 70000 Kč na 100 týdnů: pravidelná týdenní splátka bude 1426 Kč. Celkem zaplatíte 142577 Kč. Celkový přeplatek půjčky bude 72577 Kč.
Podmínky půjčky: Půjčka je poskytována bez ověření v bankovních registrech, je ale požadováno doložení příjmu. Peníze mohou být použity na cokoliv.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Provident Financial s.r.o.
IČO IČO 25621351
Adresa Provident Financial s.r.o. , Olbrachtova 9/2006, 140 00 Praha 4
E-mail zakaznicky.servis@provident.cz
Telefon 844188189
Doplňující informace
Více informací http://www.provident.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky