Peníze ihned a bez čekání

Půjčka pro podnikatele bez zástavy

PROFI CREDIT Czech

Podnikáte, nebo se chystáte začít podnikat? Pak by se vám mohla hodit půjčka pro podnikatele, kterou nabízí společnost ProfiCredit. Jako podnikatel můžete dostat úvěr ve výši od 30 tisíc korun bez zbytečných formalit. Výhodou této půjčky pro podnikatele je to, že nepotřebujete dokládat svoje příjmy z podnikání (jinde při sjednávání úvěrů pro podnikatele / OSVČ / nebo firmu požadují doložení daňových přiznání za jeden nebo i dva roky zpět).

Co je to půjčka pro podnikatele?

O tento úvěr mohou žádat všichni, kdo podnikají. Je tedy určena především pro živnostníky (OSVČ), kteří potřebují získat peníze do začátku podnikání, nebo kteří řeší nedostatek finančních prostředků třeba na nákup vybavení, zásob nebo i jiné podnikatelské výdaje.

Výhodu je to, že k získání půjčky nepotřebujete dokládat podnikatelský záměr, firma ProfiCredit ani neověřuje vaši podnikatelskou historii. Bez zástavy (tedy bez ručení nemovitostí) si pak můžete půjčit až 100 tisíc korun (minimální výše je 30 tisíc korun). Pokud byste potřebovali formou úvěru získat větší sumu, musíte počítat s požadavkem na rušení. Samotná půjčka je zajištěna směnkou nebo musíte mít ručitele s dostatečně vysokým příjmem.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka pro podnikatele bez úroků. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:SMS půjčka ihned na bankovním účtě.

Podmínky půjčky pro podnikatele:

K vyřízení budete potřebovat předložit osobní doklady a také kopii Živnostenského listu. Musí vám být minimálně 18 roků a musíte být občanem ČR. O úvěr pro podnikatele je možné žádat online na internetových stránkách společnosti, nebo se můžete obrátit na některou z poboček či na některého obchodního partnera, který vám půjčku zprostředkuje. Startovací úvěr pro podnikatele je určitě ideální způsob jak rychle a snadno získat finanční prostředky na zahájení podnikání.

Další parametry:

Půjčka pro podnikatele bez zástavy
Nabídka Půjčka 100.000 Kč pro podnikatele bez ručení nemovitostí
Popis půjčky Nebankovní půjčka bez ručení nemovitostí určená pro podnikatele. Není potřeba dokládat příjmy. Stačí vám spoluručitel s minimálním příjmem 7,5 Kč a 100 tisíc je vašich.
Základní parametry
Minimální půjčka 30000 Kč
Maximální půjčka 100000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 36 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1:
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, občanství ČR, doložení příjmu, nebo ručitel s minimálním příjmem 7,5 tisíce Kč
Poskytovatel úvěru
Název firmy PROFI CREDIT Czech, a. s
IČO IČO 61860069
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
E-mail proficredit@proficredit.cz
Telefon 466741490
Doplňující informace
Více informací http://www.proficredit.cz/pro-podnikani-2/startovaci-uver

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky