Půjčka online bez ručení nemovitostí

Homepůjčka

Potřebujete si půjčit peníze? Spěchá to? Nikde vám nechtějí půjčit, nebo požadují, abyste za poskytnuté peníze ručili jedině nemovitostí? Určitě to jde i jinak. Půjčka online bez ručení nemovitostí vám umožní získat peníze rychle a bez ručení.  Půjčit si můžete třeba jen 10.000 Kč. To jde i bez registru, neplatí se žádné poplatky a obejde se to i bez dokládání příjmu. Nebo si můžete půjčit až 150.000 Kč. I v tomto případě můžete mít peníze bez kontrolování registrů, pro vyšší částky je ale nutné dokazovat pravidelný příjem v dostatečné výši.

Co je to online půjčka bez ručení?

Homepůjčka vám nabízí nejrychlejší způsob jak si půjčit peníze. Peníze v hotovosti na ruku nebo do druhého dne pro všechny. Do 10 tisíc korun jsou půjčky bez registru a bez příjmu. U vyšších částek je nutné doložení příjmu. Nikdy se ale nemusíte bát poplatků předem. Ani nepotřebujete ručení nemovitostí. Stačí si jen vybrat z některé z dostupných variant úvěrů.

Jak to funguje? Stačí, když navštívíte naši webovou stránku a zde si vyberete nabídku, která vás zajímá. Můžete si vybírat hned z několika různých variant. Během návštěvy našich stránek můžete vyplnit registraci, kde budeme požadovat základní údaje. Po dokončení registrace budete zpětně kontaktováni našimi pracovníky, kteří vám pomohou s dokončením celého procesu sjednání úvěru

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka pro nezaměstnané ihned. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčky bez registru ihned do 15000 Kč.

Podmínky půjčky bez příjmu a bez registru:

Základní podmínky jsou obvyklé jako u jiných podobných finančních produktů. Smlouvu o úvěru může uzavřít pouze osoba, které je minimálně 18 roků a je plně právně způsobilá. Nabízené půjčky jsou také určeny pouze pro občany České republiky. Podle typu zvolené půjčky může být požadováno doložení příjmu. U půjček do 10.000 Kč není požadováno dokládání příjmů, u vyšších částek ano. Půjčky jsou bez kontrolování registrů, bez placení poplatků předem a bez zástavy nemovitosti.

Další parametry:

Půjčka online bez ručení nemovitostí
Nabídka Nejrychlejší online půjčka bez dokládání příjmů a bez prověřování registrů
Popis půjčky Půjčte si 10 tisíc korun. Bez zástavy nemovitosti a bez dalšího ručení. Nepotřebujete dokládat příjem ani se nekontrolují registry
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 1000 Kč
Minimální doba půjčky 15 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 2000 Kč na 15 dní: Poplatek za tuto půjčku je 400 Kč, celkem tedy vracíte částku 2400 Kč.
Příklad 2: Půjčka 10.000 Kč na 30 dní: Poplatek za tuto půjčku je 3300 Kč. Celkem tedy vracíte 13300 Kč.
Podmínky půjčky: Věk 18 roků, doložení totožnosti, není potřeba potvrzení o příjmech.
Poskytovatel úvěru
Název firmy
IČO
Adresa
E-mail info@homepujcka.cz
Telefon 776739738
Doplňující informace
Více informací http://www.homepujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky