Peníze ihned a bez čekání

Půjčka na vyplacení exekuce

Day to Day

Hrozí vám exekuce nebo proti vám již dokonce bylo zahájeno exekuční řízení? Chápeme, že taková situace je jistě velmi nepříjemná a proto vám nabízíme svoji pomocnou ruku. Můžeme vám nabídnout půjčky na vyplacení exekuce. Nabídka je určena pro všechny klienty, kterým hrozí exekuce kvůli nezaplacenému nájmu, je u nich nařízena exekuční dražba, mají exekučně zablokovaný účet v bance, nebo jiné potíže se splácením svých dluhů. Zajistíme pro vás úvěr na uhrazení těchto pohledávek. Peníze převádíme přímo na účet exekutora, takže nehrozí žádná komplikace ani, pokud máte zablokovaný účet v bance nebo jiné potíže

Co je to půjčka na vyplacení exekuce?

Tento úvěr je určený pro ty, kterým hrozí exekuce. Půjčené peníze v tomto případě nevyplácíme na účet klienta, ale převádíme je přímo na účet exekutora, který si nárokuje příslušnou pohledávku. To urychluje vyřešení celé záležitosti a zároveň to může být snadným řešením v případech, kdy má klient například exekučně zablokovaný účet v bance.

Mezi hlavní výhody této půjčky na vyplacení exekuce patří mimo jiné i to, že není potřeba prokazovat příjem a uzavření smlouvy je možné dojednat po zahájení exekuce (u jiných nebankovních subjektů bývá obvyklé, že při záznamu v registru exekucí již není možné uzavřít smlouvu). Neplatíte ani žádné poplatky předem.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka v hotovosti – peníze na ruku.

Podmínky půjčky na exekuce:

Tato nabídky není limitována věkem. Úvěr může uzavřít kdokoliv, kdo má minimálně 18 roků. Předpokladem pro sjednání úvěru je zajištění poskytnutých finančních prostředků Jako zajištění může sloužit byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, pozemek, rekreační objekt, pole, les, nebo obecně jakýkoliv nemovitý majetek. U nemovitosti zůstáváte i nadále majitelem, není vyžadován převod vlastnických práv. Díky této formě jištění není požadováno další ručení (není potřeba ručitel, není potřeba dokládat příjmy). Jsou také plně akceptovány záznamy v registrech (bankovní, nebankovní nebo registr exekucí).

Další parametry:

Půjčka na vyplacení exekuce
Nabídka Půjčka na vyplacení exekuce nebo soudní dražby
Popis půjčky Pokud máte nějakou nemovitost, na kterou je uvalena exekuce nebo vám hrozí soudní dražba. Nepotřebujete dokládat příjmy, nekontrolujeme registry dlužníků.
Základní parametry
Minimální půjčka 30000 Kč
Maximální půjčka 500000 Kč
Minimální doba půjčky 60 měsíců
Maximální doba půjčky 240 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 27,10 %.
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 500.000 na 240 měsíců (20 roků): Pravidelná měsíční splátka bude 9500 Kč, poslední splátka ve výši 507.000 Kč, celkem tedy zaplatíte 2985000 Kč.
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Doklady totožnosti, doložit vlastnictví nemovitosti.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Day to Day s.r.o.
IČO IČO 28568508
Adresa Day to Day s.r.o., 28 října 829/270, Ostrava Mariánské Hory, 709 00
E-mail daytoday@daytoday.eu
Telefon 840200200
Doplňující informace
Více informací http://www.daytoday.eu/produkty.htm

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky