Půjčka na směnku do 30.000 Kč

Operativní půjčka

Půjčka na směnku do 30.000 Kč je k dispozici i bez ručení nemovitostí. Je to spolehlivá nebankovní půjčka, kterou může získat téměř každý. Je určena i pro důchodce nebo pro matky na mateřské dovolené (za předpokladu že splní všechny podmínky specifikované pro konkrétní úvěrový produkt). Je dostupná pro běžné občany nebo i pro podnikatele. Základní výše úvěru je do 30 tisíc korun. Je možné poskytnout i více. U vyšších částek je ale požadováno ručení nebo zástava.

Co je to půjčka na směnku?

Půjčka na směnku je specifickým typem úvěru. U takovéto finanční nabídky dlužník (klient, který si půjčuje peníze), ručí za poskytnutou částku podpisem směnky. Směna je obecně cenný papír, který má přesně určené parametry. Na rozdíl od klasické smlouvy mají směnky celou řadu výhod. Jak pro toho kdo půjčuje peníze, tak i pro klienty, kteří si sjednávají úvěr.

U půjčky do 30000 Kč na směnku není požadováno další ručení, není potřeba dokládat příjmy a ani není požadováno ověření v bankovním nebo nebankovním registru. Pokud vám 30 tisíc korun nestačí, je možné uzavřít úvěr i na vyšší sumu. U těchto vyšších částek je ale nutné ručení (ručitel s dostatečně vysokým pravidelným příjmem, nebo ručit nemovitostí).

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Nejrychlejší online půjčka do 20000 Kč. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:SMS půjčka 5000 bez nahlížení do registrů.

Podmínky půjčky na směnku:

Žadatel musí mít trvalé bydliště na území České republiky. A dále je nutné splnit ostatní podmínky (liší se podle požadované částky). Kromě minimálního věku 18 roků není další věkové omezení. Půjčku je tedy možné poskytnout i pro důchodce. U půjčky je nutné podepsat směnku (dokument se podepisuje u notáře). Půjčka je vyplácena v hotovosti ihned po podpisu u notáře. Není nutné dokládat příjem.

Další parametry:

Půjčka na směnku do 30.000 Kč
Nabídka Půjčka 10 – 30 tisíc korun na směnku
Popis půjčky Půjčka na směnku bez ručení nemovitostí. Není potřeba dokládat příjem, neprověřují se registry. Peníze v hotovosti nebo na bankovní účet
Základní parametry
Minimální půjčka 10000 Kč
Maximální půjčka 30000 Kč
Minimální doba půjčky 6 měsíců
Maximální doba půjčky 36 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 30 tisíc Kč na 24 měsíců: Pravidelná měsíční splátka bude 1714 Kč. Celkem tedy zaplatíte 41 136 Kč, celkový přeplatek je tedy 11 136 Kč.
Příklad 2: Půjčka 25000 Kč na 1 rok: pravidelná měsíční splátka bude 2673, celkem tedy zaplatíte 32 076 Kč. Přeplatek je 12 076 Kč.
Podmínky půjčky: V případě půjčky na směnku je jedinou podmínkou mít trvalé bydliště na území ČR a ve vlastní nemovitosti. V případě vyšších částek je třeba mít ručení nemovitým majetkem.
Poskytovatel úvěru
Název firmy Operativní půjčka
IČO
Adresa Operativní půjčka, Holušická 3, Praha 4 Chodov
E-mail info@operativnipujcka.cz
Telefon 840888214
Doplňující informace
Více informací http://operativnipujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky