Peníze ihned a bez čekání

Půjčka na družstevní byt

Mgr. Ing. Tomáš Gardiančík

Sháníte peníze a potřebujete získat větší sumu na pokrytí svých dluhů výdajů nebo jiných finančních závazků? Pokud si nemůžete vzít úvěr od banky (třeba kvůli dluhům nebo nízkému příjmu), nemáte asi moc na výběr. Pokud máte dluhy nebo jen velmi nízké příjmy, nebankovní společnosti vám sice peníze půjčí, ale bude to jen pár tisíc, v lepším případě do 30 tisíc korun. Získat více peněz máte šanci jen v jediném případě

Co je to půjčka na družstevní byt?

Pokud jste majitelem družstevního bytu, můžete velmi snadno získat půjčku až do jednoho miliónu korun. Minimální výše půjčka je 50.000 Kč a v závislosti na typu bytu a lokalitě si můžete půjčit až 1.000.000 Kč. Vzhledem k tomu, že poskytnuté finance budou zajištěny družstevním bytem, nemusíte dokládat svoje příjmy, ani se nemusíte bát svých dluhů či negativních záznamů v registrech. Půjčku je možné poskytnout, i když jste zrovna v exekuci.

U půjčky si sami můžete zvolit, jestli budete chtít peníze v hotovosti nebo si je necháte poslat na účet v bance. Pro půjčky v hotovosti ale platí omezení, že maximální výše částek, kterou vám můžeme vyplatit hotově, na ruku je cca 360.000 Kč (resp. 15.000 Euro), což vyplývá z platné legislativy v rámci Evropské unie.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka 20 000 Kč – ověřené půjčky na směnku.

Podmínky:

K vyřízení půjčky na družstevní byt si budete potřebovat připravit dva doklady totožnosti. Dále pak nabývací titul (dohoda o převodu členských práv, dohoda o přidělení bytu, dědické rozhodnutí). Na základě těchto dokumentů může být úvěr vyřízený velmi rychle. V případě že je daný byt ve společném jmění manželů, je vyžadován podpis smlouvy od obou manželů. Půjčka se splácí pravidelnými měsíčními splátky (první je splatná 30 dní od vyplacení úvěru klientovi). Předčasné splacení je možné provést kdykoliv a je zcela zdarma.

Další parametry:

Půjčka na družstevní byt
Nabídka Půjčka 700 tisíc korun na družstevní byt
Popis půjčky Získejte půjčku až 700.000 Kč, za kterou budete ručit družstevním bytem. Nebankovní půjčka bez registru a bez ručitele
Základní parametry
Minimální půjčka 50000 Kč
Maximální půjčka 700000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 120 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 28,84%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 140.000 Kč na 24 měsíců (2 roky): pravidelná měsíční splátka bude 7 402 Kč. Celkem tedy zaplatíte 177.648 Kč. Celkový přeplatek je 37.648 Kč
Příklad 2: Půjčka 400000 Kč na 36 měsíců (3 roky): Pravidelná měsíční splátka bude 15 693 Kč. Celkem tedy zaplatíte 564948 Kč. Celkový přeplatek za 3 roky splácení bude 164 948 Kč.
Podmínky půjčky: Dva doklady totožnosti, Nabývací titul (dohoda o převodu členských práv, dohoda o přidělení bytu, dědické rozhodnutí), Potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání (zejména u vyšších půjček)
Poskytovatel úvěru
Název firmy Mgr. Ing. Tomáš Gardiančík
IČO IČO 61966878
Adresa Mgr. Ing. Tomáš Gardiančík, Ostrava, Petřkovice, Šilheřovická 558/36
E-mail gardiancik@pujcky-reality.cz
Telefon 602712525
Doplňující informace
Více informací http://www.pujcky-reality.cz/informace/pujcky-zajistene-druzstevnim-bytem/35

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky