Peníze ihned a bez čekání

Půjčka na cokoliv, nízké splátky

COFIDIS

Potřebujete financovat rekonstrukci bytu, domu. Plánujete nákupy nové televize, pračky, auta nebo něčeho jiného? Možná by se vám mohla hodit výhodná a spolehlivá půjčka na cokoliv, která vám mimo jiné nabídne velmi nízké splátky a férové podmínky. Půjčit si můžete až 300.000 Kč a splácet můžete až 7 roků. Neplatí se žádné poplatky předem, platíte jen pravidelné měsíční splátky s nízkým úrokem. Navíc, pokud pravidelně splácíte, můžete získat i nebankovní kreditní kartu a půjčovat si další peníze opakovaně. Velmi snadno tak získáte spolehlivou finanční rezervu, kterou budete mít kdykoliv k dispozici pro jakékoliv výdaje.

Co je to půjčka na cokoliv?

Půjčka na cokoliv je neúčelový nebankovní úvěr. Peníze, které dostanete, může použít na cokoliv chcete. Ať už to budou nákupy zboží, elektroniky nebo vybavení do bytu. Stejně tak můžete zaplatit krásnou dovolenou nebo si koupit nové či ojeté auto. Za co peníze utratíte je jen a jen na vás.

Půjčku může získat každý, kdo doloží pravidelný příjem. Úvěr je tedy k dispozici i pro důchodce nebo pro matky na mateřské dovolené. Půjčku je možné sjednat přes internet nebo můžete zavolat na bezplatnou telefonní linku, kde se vám budou věnovat zkušení úvěroví pracovníci.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka na exekuce a jiné dluhy. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka bez doložení příjmu.

Podmínky nebankovního úvěru:

Základními podmínkami je minimální věk 18 roků. Dále bude nutné předložit dva doklady k ověření vaší totožnosti. Jedním z dokladů musí být OP (občanský průkaz) a druhým pak může být třeba řidičský průkaz, pas, rodný list nebo třeba zbrojní průkaz. Během procesu schvalování je také požadováno potvrzení o příjmech (výpis z banky, potvrzení od zaměstnavatele, poslední výplatní pásky, důchodový výměr nebo i jiné doklady). A nakonec je prováděna kontrola v registrech dlužníků. Žadatel o půjčku musí mít negativní záznam v registru, jinak bude jeho žádost zamítnuta.

Další parametry:

Půjčka na cokoliv, nízké splátky
Nabídka Online půjčka na cokoliv, až 300 tisíc korun od společnosti Cofidis.
Popis půjčky Peníze si můžete půjčit na cokoliv, utratit je bez udávání důvodu na co je potřebujete. Rychlé vyřízení z pohodlí vašeho domova
Základní parametry
Minimální půjčka 20000 Kč
Maximální půjčka 300000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 84 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 7,0 % – 34,9 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 20000 Kč na 12 měsíců (1 rok): Pravidelná měsíční splátka bude 1 953, celkem zaplatíte 23 436 Kč, tedy přeplatek bude 3436 Kč. Žádné další poplatky neplatíte
Příklad 2: Půjčka 200000 Kč na 60 měsíců: Pravidelná měsíční splátka bude 4 935 Kč, celkem zaplatíte 296 100 Kč. Celkový přeplatek bude 96 100 Kč. Žádné další poplatky nejsou.
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, bez záznamu v registrech dlužníků, doložení příjmu a dva doklady totožnosti.
Poskytovatel úvěru
Název firmy COFIDIS s.r.o.
IČO IČO 27179907
Adresa COFIDIS s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5
E-mail cofidis@cofidis.cz
Telefon 810700810
Doplňující informace
Více informací http://www.cofidis.cz/uver-na-cokoliv/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky