Peníze ihned a bez čekání

Půjčka na auto, peníze ihned

1 1 Nejlepší autopůjčka

Hodila by se vám půjčka na auto, kde dostanete peníze ihned, v hotovosti ihned po podpisu smlouvy? Právě takovou bychom si vám nyní dovolili představit. Nejlepší půjčka na auto s garancí vyplacení sjednané částky ihned vám poskytne až 200 tisíc korun. Navíc se to obejde i bez ověřování v registru. A splácet můžete až 48 měsíců. Je to jedna z nejlepších nabídek, pokud uvažujete o pořízení nového nebo ojetého auta. Určitě se vyplatí.

Co je to půjčka na auto?

Pokud zvažujete pořízení nového nebo ojetého auta, a nemáte zrovna dostatek peněz na zaplacení celé kupný ceny, určitě víte, že máte jen dvě možnosti. Pořídit si auto na leasing, nebo si vzít nějakou půjčku. Nejlepší auto půjčka vám pomůže s financováním nákupu za velmi výhodných podmínek. Můžete snadno získat až 200 tisíc korun.

Vyřízení je velmi rychlé, celý proces schvalování úvěru nezabere více než deset minut. Peníze tedy máte k dispozici ihned, do deseti minut od podpisu smlouvy už můžete startovat svůj nový automobil. Mezi přednosti této nabídky patří vysoká míra schválených žádostí. 98% podaných žádostí je obratem schváleno. Dále pak můžete celou kupní cenu auto hradit jen z půjčené částky. Není nutné skládat nějakou akontaci. Pokud se rozhodnete financovat nákup automobilu právě s pomocí této půjčky, můžete u některých vybraných partnerů získat slevu až 50 tisíc korun z finální kupní ceny.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Rychlá SMS půjčka Kredia. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Rychlé půjčky do 5000 Kč.

Podmínky půjčky peníze ihned:

Půjčka na auto je účelový nebankovní úvěr. To znamená, že slouží výhradně k financování nákupu nového nebo ojetého automobilu (nebo je možné část poskytnutého úvěru použít i k zaplacení účtů za auto vybavení nebo jiné příslušenství v souvislosti s pořízením automobilu). Úvěr může získat každý, kdo je schopný doložit dostatečně vysoký, pravidelný příjem. Půjčka je tedy určena i pro důchodce, kteří dostávají starobní nebo invalidní důchod, pro zaměstnance nebo i pro podnikatele či OSVČ.

Další parametry:

Půjčka na auto, peníze ihned
Nabídka Nejlepší půjčka na auto, až 200 tisíc korun ihned
Popis půjčky Půjčka na auto bez prověřování finanční historie. Vyřízení do 10 minut. Splácet můžete až 48 měsíců
Základní parametry
Minimální půjčka 50000 Kč
Maximální půjčka 200000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 84 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka na auto v ceně 154.000 Kč na 36 měsíců: pravidelná měsíční splátka bude 4 943 Kč (RPSN 9,95 %), celkem zaplatíte 243 660 Kč. Celkový přeplatek 99 660 Kč.
Příklad 2: Půjčka na auto v ceně 111 300 Kč na 36 měsíců: pravidelná měsíční splátka bude 3 604 Kč (RPSN: 10,73 %), celkem zaplatíte 177 444 Kč. Celkový přeplatek bude 66 144 Kč.
Podmínky půjčky: Pro získání půjčky je nutné doložit pravidelný příjem (o půjčku může žádat i důchodce nebo kdokoliv s doložitelným pravidelným příjmem).
Poskytovatel úvěru
Název firmy 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o.
IČO IČO 27367169
Adresa 1 1 Nejlepší autopůjčka s.r.o., Dopraváku 723/1, 184 00 Praha – Dolní Chabry, Česká republika
E-mail
Telefon 800115327
Doplňující informace
Více informací http://www.nejlepsi-autopujcka.cz/cs/uvod

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky