Půjčka na auto bez prokazování příjmů

BEZ BANKY

Potřebujete rychle půjčit peníze a jste momentálně bez práce, nebo z jiného důvodu bez příjmu? I pro vás je možnost jak získat peníze. Je to půjčka na auto bez prokazování příjmů. Dostanete peníze a nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele ani jiné doklady o tom jestli máte nějaký příjem. Není ani prováděna kontrola registrů, či jiné zbytečné obstrukce. Peníze máte ihned na místě v hotovosti, a můžete je použít na cokoliv chcete.

Co je to půjčka na auto bez prokazování příjmů?

Nezdá se vám, že by vám někdo jen tak poskytnul peníze v hotovosti, bez toho aby po vás chtěl potvrzení o příjmu? Ale ano, i taková půjčka je možná. Jediným předpokladem této půjčky je, abyste měli k dispozici auto, které pak slouží jako záruka za finanční prostředky.

Je to opravdová půjčka na auto. Není to jako někde v zastavárně. Auto můžete i nadále používat. Pouze dojde k sepsání notářského zápisu, který slouží jako záruka pro případ, pokud byste nesplatili poskytnuté finance. Jako záruka může sloužit jak nové nebo ojeté auto. Nebo to může být i motorka, dodávka nebo i jiné typy motorových vozidel.

Díky ručení autem, je možné poskytnout půjčku bez dalších nároků na dokládání finanční minulosti nebo bonity žadatele o půjčku.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Rychlá půjčka online do 24 hodin. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka 20000 do hodiny.

Podmínky půjčky na auto:

Předpokladem pro sjednání půjčky je zástava auta, motorky nebo jiného vozidla. Ocenění vozidla a výše půjčky je prováděna přímo na místě. Částku je možné obratem vyplatit v hotovosti. Peníze je možné poskytnout na 4 – 8 týdnů a na částky v rozmezí 20 tisíc korun až 20 miliónů korun. Kromě běžných osobních dokladů je nutné předložit i všechny potřebné doklady k vozidlu, které je použito pro ručení za půjčku.

Další parametry:

Půjčka na auto bez prokazování příjmů
Nabídka Peníze v hotovosti hned za vaše auto
Popis půjčky Půjčka, u které dostanete peníze ihned v hotovosti. Ručíte svým autem a můžete ho i nadále používat. Půjčky od 20 tisíc do několika miliónů korun
Základní parametry
Minimální půjčka 20000 Kč
Maximální půjčka 20 miliónů Kč
Minimální doba půjčky 28 dní
Maximální doba půjčky 8 týdnů
RPSN půjčky: RPSN: od 78 % do 130 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 100 tisíc korun na 7 dní: poplatek za půjčku je 2500 Kč, po 7 dnech tedy vracíte částku 102500 Kč.
Příklad 2: Půjčka 200.000 Kč na 14 dní: poplatek za půjčku je 10 tisíc korun, po 2 týdnech tedy vracíte 210.000 Kč.
Podmínky půjčky: Věk alespoň 18 roků, osobní doklady, k ručení za půjčku může sloužit osobní auto, nákladní auto, motocykl aj.
Poskytovatel úvěru
Název firmy BEZ BANKY s.r.o.
IČO IČO 29229316
Adresa BEZ BANKY s.r.o., Petr Vencálek, Kopečná 31, 602 00 BRNO
E-mail info@bezbanky.cz
Telefon 774440873
Doplňující informace
Více informací http://www.bezbanky.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky