Peníze ihned a bez čekání

Půjčka ihned bez ručitele

HFS

Potřebujete peníze? Hodila by se vám půjčka 10 – 50 tisíc korun bez ručitele? Pak vám takovou můžeme pomoci získat. Naše půjčka ihned bez ručitele a v hotovosti je tady pro vás. Nabízíme všem, kdo potřebují peníze okamžité úvěry. Jedná se o krátkodobé nebankovní půjčky. Běžná splatnost našeho úvěru je 52 týdnů (resp. jeden rok). Pro uzavření smlouvy nepotřebujete ručitele (ani ručení nemovitostí). Peníze dostáváte ihned při podpisu smlouvy v hotovosti na ruku a můžete je začít utrácet

Co je to půjčka ihned?

Naše půjčka ihned vám umožní získat částku deset až padesát tisíc korun. Jedná se o nebankovní úvěr vyplácený v hotovosti. Splácení finančních prostředků se provádí pravidelnými týdenními splátkami (výše pravidelné splátky se pohybuje v rozmezí 300 -1.500 Kč, podle toho pro jakou výši úvěru se rozhodnete).

Zajímá vás, jestli vám půjčíme i pokud jste momentálně bez příjmu (třeba jste nezaměstnaní bez práce, matka na mateřské nebo rodičovské dovolené, důchodce či student)? I v tom případě se na nás můžete obrátit. Požadavky našich klientů posuzujeme individuálně. U nás určitě neodmítáme předem žádného klienta, ale vždy se snažíme najít nějaké optimální řešení. Je sice možné, že vám nabídneme nižší částku, než budete požadovat, ale určitě u nás může získat peníze téměř úplně každý.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Krátkodobé online půjčky. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Krátkodobé půjčky na směnku.

Podmínky půjčky bez ručitele:

K vyřízení úvěru budete především potřebovat běžné osobní doklady. To znamená platní občanský průkaz. Dále byste si měli připravit nějaký druhý doklad totožnosti. Může to být například pas, řidičský průkaz, rodný list nebo i jiný státem vydávaný doklad. Další doklady nejsou potřeba (resp. případné další doklady mohou být vyžadována po předběžném posouzení bonity klienta, v některých případech můžete požadovat doklady k ověření vaší adresy nebo i jiné). Vyřízení půjčky je možné již do 48 hodiny (často je to ale mnohem rychlejší). Peníze si pak můžete vyzvednout přímo u nás v hotovosti ihned po podepsání smlouvy.

Další parametry:

Půjčka ihned bez ručitele
Nabídka Půjčka v hotovosti ihned při podpisu smlouvy, bez ručitele a bez poplatků předem.
Popis půjčky Půjčka 10 – 50 tisíc korun ihned a bez ručitele. Peníze máte nejpozději do 48 hodin, půjčky bez zástavy
Základní parametry
Minimální půjčka 10000 Kč
Maximální půjčka 50000 Kč
Minimální doba půjčky 52 týdnů
Maximální doba půjčky 1 rok
RPSN půjčky: RPSN: 157,29%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 10 tisíc Kč na 52 týdnů: pravidelná týdenní splátka bude 300 Kč. Celkem tedy zaplatíte 15.600,- Kč. Celkový přeplatek je 5600 Kč.
Příklad 2: Půjčka 40 tisíc korun na 52 týdnů: Pravidelná týdenní splátka bude 1.200,- Kč. Celkem na splátkách zaplatíte 62.400,- Kč. Přeplatek je 22 400 Kč.
Podmínky půjčky: platný občanský průkaz, platný další doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas), popř. další doklady v závislosti na individuálním posouzení žádosti o úvěr
Poskytovatel úvěru
Název firmy HFS s.r.o.
IČO IČO 61506681
Adresa HFS s.r.o., Sobínská 680/7, 161 00 Praha 6
E-mail info@hfs.cz
Telefon 233353543
Doplňující informace
Více informací http://www.hfs.cz/bez-rucitele.html

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky