Peníze ihned a bez čekání

Půjčka bez úroků do 10000 Kč

INFRACO

Hodila by se vám rychlá půjčka? Dokonce až 10 tisíc korun v hotovosti? Půjčka, u které se neplatí úroky, pouze jedna předem dohodnutá splátka, která je navíc velmi příznivá? Je tady půjčka bez úroků do 10.000 Kč. Nemusíte dokládat svoje příjmy, nemusíte se bát kontroly v registrech. Peníze může získat každý zájemce snadno a rychle.

Co je to půjčka bez úroků?

U většiny půjček nebo úvěrů se platí pravidelné splátky. Tyto pravidelné splátky zahrnují dvě části. Jedna část splátky je určena na úhradu původně poskytnuté sumy (tzv. jistina) a druhou část splátky tvoří úroky (tedy několik desítek %, o které se navyšuje původně poskytnutá částka).

U této půjčky je to ale jinak. Neplatíte úroky. Za celou půjčku platíte pouze jeden jednorázový poplatek. Je tedy mnohem jasnější kolik přesně vás stojí, půjčit si peníze. Poplatek za půjčené peníze se automaticky strhává z poskytnuté částky. To znamená, že pokud si například půjčíte 4000 Kč n 4 týdny, z poskytnuté částky se vám automaticky odečte částka ve výši 1600 Kč. Na konci sjednané doby (za 4 týdny) pak vracíte částku 4000 Kč.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Online půjčka i pro nezaměstnané. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčím vlastní peníze na směnku.

Podmínky půjčky bez úroků:

Nabídka je určena pro všechny, kdo si chtějí vypůjčit nějaké finance na kratší dobu. Předpokladem pro odsouhlasení žádosti je negativní výsledek ověření v registru exekucí (jedná se o centrální evidenci exekucí, kterou provozuje Česká exekutorská komora). Žádné další omezující podmínky v zásadě neplatí. Běžné bankovní nebo nebankovní registry se neověřují. Půjčku je také možné získat i bez doložitelného příjmu. Dokumenty a vyřízení celé záležitosti pak probíhá standardním způsobem po telefonu, přes internet nebo třeba při osobní schůzce na naší pobočce.

Další parametry:

Půjčka bez úroků do 10000 Kč
Nabídka Půjčka bez úroků, bez registru a bez dokazování příjmu
Popis půjčky Půjčte si až 10 tisíc korun a neplaťte žádné úroky. Hradíte jen jednorázový poplatek, žádné úroky
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 2 týdny
Maximální doba půjčky 4 týdny
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 1000 Kč na 2 týdny: jednorázový poplatek za půjčku je 200 Kč (strhne e z půjčené částky), vracíte 1000 Kč.
Příklad 2: Půjčka 4000 Kč na 4 týdny: jednorázový poplatek za půjčku je 1600 Kč (strhne se při poskytnutí půjčky), vracíte tedy 4000 Kč
Podmínky půjčky: Základní podmínkou pro získání nezajištěného Spotřebitelského úvěru je negativní lustrace v CEE (Centrální evidence exekucí), kterou za Vás vyřídíme za poplatek 60,-Kč, který je určený Exekutorské komoře ČR.
Poskytovatel úvěru
Název firmy INFRACO s.r.o.
IČO IČO 279622385
Adresa INFRACO s.r.o., Svobody 235/49, 350 02 Cheb
E-mail info@infraco.cz
Telefon 355335414
Doplňující informace
Více informací http://www.infraco.cz/spotrebitelske-uvery.html

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky