Peníze ihned a bez čekání

Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele

Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele

Stala se vám snad nějaká finanční pohroma? Chybí vám peníze do výplaty, nebo na uhrazení něčeho neodkladného? Pak si můžete rychle půjčit peníze (již do 15 minut), a jde to i bez potvrzení o příjmu. Nepotřebujete také ručitele ani žádnou zástavu. Půjčka 7 vám nabízí jasné a férové podmínky. Dopředu víte, kolik a kdy budete splácet. Neplatíte nic předem.

Půjčka bez doložení příjmu

Tato nebankovní půjčka umožňuje získání finančních prostředků všem, kdo je potřebují. Je to krátkodobá malá půjčka. Jako nový klient si můžete říct o částku od 1000 Kč do 4500 Kč na dobu od 7 dní do 28 dní (tedy 1 – 4 týdny).

K vyřízení úvěru nepotřebujete potvrzení o příjmu. Doložení vašeho příjmu ze zaměstnání (nebo jiného zdroje pravidelného příjmu), zpravidla není vyžadováno. Pouze ve zcela výjimečných případech, pokud by náhodou byly pochybnosti o vaší schopnosti půjčené peníze splácet, můžete být o potvrzení požádáni. To se ale obvykle nestává.

Peníze do 15 minut i bez ručitele

O peníze si můžete ihned požádat online. Samotné zadání žádosti je nezávazné. Vyplníte jednoduchou registraci a žádost o první půjčku. Ta je ihned vyhodnocena a je vám sděleno, jestli máte šanci půjčku získat, a za jakých podmínek (výše půjčky, termín splatnosti a výše poplatků které budete hradit při splácení). Pokud vám budou navržené podmínky vyhovovat, svou poptávku půjčky potvrdíte a do 15 minut máte peníze k dispozici na svém bankovním účtu.

Vyřízení žádosti je i bez ručitele. Nepotřebujete ani dokládat své příjmy. Pokud je vám alespoň 21 roků, jste občanem ČR, můžete doložit svou totožnost, a máte účet v některé české bance a kontaktní emailovou adresu a telefon, pak neváhejte a zkuste si požádat o peníze ihned. Už za malý okamžik budete vědět, kolik peněz a za jakých podmínek byste mohli dostat.

Další podmínky a parametry půjčky bez doložení příjmů:

Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele
Nabídka Rychlá nebankovní online půjčka i bez doložení příjmů pro všechny zájemce o peníze.
Popis půjčky Nabízíme rychlé nebankovní online půjčky. Peníze máte i bez doložení příjmů a na cokoliv je potřebujete. Vyřízení a vyplacení půjčky je do 15 minut. Nyní i možnost slevy z poplatků.
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 4500 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 28 dní
RPSN půjčky: RPSN je již od 2064,2%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 4500 Kč na 28 dní, pak vracíte celkem 5697 Kč (přeplatek je 1197 Kč) což odpovídá RPSN 2064,2%.
Příklad 2: Pokud si půjčíte 3000 Kč na 2 týdny (14 dní), pak vracíte 3497 Kč (poplatek je tedy 497 Kč) a RPSN je 5341,1%
Podmínky půjčky: U půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmu (je vyžadováno jen velmi výjimečně), měli byste ale být zaměstnání, resp. mít nějaký pravidelný příjem. Minimální věk 21 roků a nebýt v insolvenci nebo exekuci.
Poskytovatel úvěru
Kontex Trade International s.r.o.
IČO IČO 24827061
Adresa Praha 4, Na Okruhu 488/27, 14200
E-mail info@pujcka7.cz
Telefon 228226971
Více informací https://www.pujcka7.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky