Peníze ihned a bez čekání

Půjčka bez doložení příjmu 25000 Kč

Půjčka Creditlimit.cz

Potřebujete peníze? My vám je nabízíme. Ihned a bez zbytečných otázek vám dáme až 25 tisíc korun. A navíc nemusíte mít strach z toho, že byste museli peníze za pár dní zase vracet. U této půjčky platíte pouze pravidelnou měsíční splátku. Celková doba splatnosti není nijak omezena. Pokud splácíte každý měsíc minimální splátku, pak si můžete peníze půjčovat opakovaně.

Půjčka bez doložení příjmu

Tato nebankovní půjčka se od ostatních podobných nabídek odlišuje. Zatímco jinde dostanete peníze jen jednou, a pak už jen splácíte, tady si můžete peníze půjčovat i opakovaně. Funguje to podobně jako kontokorent k bankovnímu účtu.

Tedy, je vám schválen úvěrový limit, třeba právě oněch 25000 Kč. A vy si pak můžete půjčit, kolik chcete. Pokud si půjčíte ihned celou částku, tedy 25 tisíc korun, a pak uhradíte několik splátek, tak můžete opakovaně čerpat finanční prostředky až do výše schváleného úvěrového limitu. Tato půjčka vám tedy nabízí možnost, jak mít neustále k dispozici finanční rezervu.

A nemusíte mít strach. Podmínky získání úvěrového limitu jsou velmi příznivé. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu, vyřízení je do 10 minut, a vše se dá zařídit online, jen přes internet. Není nutné nikam chodit, nebo posílat nějaké papírové smlouvy. Nic takového.

Jaké má podmínky půjčka do 25000 Kč?

O peníze si může požádat každý, kdo má nejméně 21 roků a maximálně pak 85 roků. Není potřeba potvrzení o příjmu. K vyřízení postačí doložit totožnost (kopie OP) a mít k dispozici mobilní telefon a bankovní účet (peníze je případně možné vyplatit i formou poštovní poukázky).

Aby vám byl schválen maximální úvěrový limit, bylo by dobré, pokud byste měli alespoň nějaký doložitelný příjem – třeba nějakou brigádu, peníze, které dostáváte na mateřskou nebo rodičovskou, nebo třeba důchod. Čím vyšší příjem, tím vyšší dostanete úvěrový limit. Splácet pak můžete, jak se vám to hodí. Stačí minimální měsíční splátka.

Půjčka bez doložení příjmu 25000 Kč
Nabídka Ihned a bez zbytečných otázek dostanete až 25 tisíc korun. Bez potvrzení o příjmu a bez kontrolování registrů. Ještě dnes!
Popis půjčky Credit Limit funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 25.000 Kč na klientův účet a jen na něm záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátí zpět. Žádné poplatky za prodloužení, žádné smluvní pokuty, možnost splátek zdarma. Noví klienti mohou napoprvé čerpat 9.000 Kč, stávající zákazníci Ferratum Bank až 25.000 Kč.
Základní parametry
Minimální půjčka 2000 Kč
Maximální půjčka 25000 Kč
Minimální doba půjčky 1 měsíc
Maximální doba půjčky neomezeně
RPSN půjčky: Od 12,5% + dení úrok 0,2833%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 25 000 Kč, pak jednorázově zaplatíte poplatek 3125 Kč a dále pak 70 Kč za kažýd den trvání úvěru, tj. 2100 Kč měsíčně
Příklad 2: Pokud si půjčíte 10 tisíc korun, pak platíte jednorázový popletek za čerpání úvěru ve výši 12,5%, tedy 1250 Kč a dále pak denní úrok 0,2833% tedy 28 Kč, za měsíc tak uhradíte na úrocích cca 840Kč
Podmínky půjčky: , není vyžadováno potvrzení o příjmu, provádí se kontrola registrů. K vyřízení je dále potřeba kopie OP, rychlost vyřízení je do 10 minut.
Poskytovatel úvěru
Ferratum Bank p.l.c.
IČO IČO 27894690
Adresa Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, 1551 Sliema, MALTA
E-mail info@ferratumbank.cz
Telefon 245001715
Více informací https://www.creditlimit.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky