Peníze ihned a bez čekání

Půjčka 50000 korun bez registru

Půjčka Pronto půjčka

Nabízíme vám jedinečnou nabídku. I když třeba máte momentálně záznam v registru, i tak si u nás můžete půjčit až 50 tisíc korun. Neprovádíme kontrolu registrů! Peníze tak může získat téměř každý. Stačí jen vyplnit online žádost, a ihned víte, kolik peněz si může půjčit, a kolik vás to bude stát.

Rychlá půjčka 50.000 Kč

Tato rychlá nebankovní půjčka umožňuje získat peníze všem, kdo je právě potřebují. Nemusíte se bát žádného zbytečného „papírování“ nebo jiných „obstrukcí“. Vše se dá vyřídit velmi rychle. Vyplníte jednoduchou žádost o peníze přes internet, a do pár minut už víte, jestli byl váš požadavek schválen nebo zamítnut,

Velmi snadno si tak může vypůjčit až 50 tisíc korun. A co víc, tyto peníze můžete dostat i bez kontrolování registrů. A to se určitě vyplatí, pokud nemůžete sehnat půjčku od banky, nebo z jiných, obdobných zdrojů.

Půjčka do 50000 okamžitě všem

Mezi hlavní podmínky, jaké má tato půjčka do 50.000 Kč, patří především to, že byste měli být schopni doložit alespoň nějaký minimální příjem. I když je možné peníze získat i bez kontrolování registrů, i tak je ale potřeba, abyste byli schopni zapůjčené finance splácet. Měli byste tedy mít k dispozici dostatečně vysoký příjem na to, abyste mohli hradit pravidelné splátky.

Základní podmínky a parametry této půjčky:

 • Výše úvěru = od 5 tisíc korun do 50 tisíc korun
 • Splatnost úvěru = 12 až 48 měsíců (tedy 1 – 4 roky)
 • Potvrzení o příjmu = ano, je potřeba doložit nějaký pravidelný příjem
 • Kontrola registrů = peníze můžete získat, i když máte záznam v registru
 • Podmínky = 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu, věk minimálně 21 roků
 • Na co můžete peníze využít = je to bezúčelová půjčka, peníze je možné použít na cokoliv

Půjčka na OP 50000 Kč

K vyřízené tohoto nebankovního úvěru nemusíte nikam chodit. Vše se dá pohodlně zařídit jen přes internet. K vyřízení půjčky potřebujete, aby vám bylo nejméně 21 roků (a maximálně pak 66 roků). Dále pak potřebujete osobní doklady – jako je třeba právě občanský průkaz (OP), nebo řidičský průkaz apod.

Online půjčka do 50 tisíc korun:

Půjčka 50000 korun bez registru
Nabídka
Popis půjčky Společnost Pronto Credit s.r.o. nabízí možnost rychlé nebankovní půjčky od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Půjčku je snadné vyřídit přes internet bez zbytečného papírování, bez nutnosti ručitele a osobních schůzek.
Základní parametry
Minimální půjčka 5000 Kč
Maximální půjčka 50000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 48 měsíců
RPSN půjčky: RPSN od 31,69%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 10 tisíc korun na dobu 12 měsíců, pak budet hradit měsíční splátku ve výši 965 Kč, celkem tedy zaplatíte 11580 Kč (přeplatek 1580 Kč).
Příklad 2: Pokud si půjčíte 50 tisíc korun na dobu 24 měsíců, pak každý měsíc splácíte 2850 Kč, celkem tedy zaplatíte 68400 Kč, přeplatek je v takovém případě 18 400 Kič
Podmínky půjčky: Půjčka je vyřízena nejpozději do 48 hodin, je požadováno doložit dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu. Není prováděno ověřování v registrecech, půjčka je kompletně bez poplatků, hradí se pouze pravidelné měsíční splátky navýšené o úroky.
Poskytovatel úvěru
PRONTO CREDIT s.r.o.
IČO IČO 27525210
Adresa Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 – Staré Město
E-mail info@prontopujcka.cz
Telefon 277000340
Více informací http://www.prontopujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky