Peníze ihned a bez čekání

Půjčka 30 000 Kč v hotovosti na ruku

Creditportal

Trápí vás nedostatek peněz? Nechcete čekat, až vám banka převede peníze na váš účet? Hledáte rychlou a solidní půjčku, která by vám umožnila získat peníze v hotovosti na ruku? Pak je tato finanční nabídka přesně to, po čem pátráte. Jedinečná nebankovní půjčka, která umožňuje vybrat si peníze v hotovosti na jedné ze 191 poboček po celé republice. Není snadnější a rychlejší způsob, jak mít peníze v hotovosti ještě dnes.

Jak získat až 30.000 Kč v hotovosti na ruku

Tato nebankovní půjčka v hotovosti je poskytována finanční společností Creditportal a.s. Na rozdíl od mnoha jiných nebankovních půjček, kde dostanete peníze pouze převodem na bankovní účet nebo vám je pošlou formou poštovní poukázky na pobočku České posty, což je velmi zdlouhavé, zde nemusíte na nic čekat. Stačí, když vyplníte žádost o půjčku online, přes internet a za chvíli už můžete vyrazit na některou z poboček (firma spolupracuje s čerpacími stanicemi), kterých je 191 po celé ČR a zde si snadno a rychle vyzvednete peníze v hotovosti.

U této půjčky si můžete vzít úvěr od 500 korun až do 30 tisíc korun. Splatnost si pak můžete nastavit v rozmezí od 5 dnů až na 30 dní. Samozřejmostí je pak i možnost opakovaného prodloužení délky splatnosti. Stačí jen uhradit poplatek za prodloužení půjčky a celkovou splátku si pak můžete odložit na pozdější dobu.

Jaké má podmínky půjčka 30.000 Kč v hotovosti na ruku?

Aby vám byla vyplacena půjčka do 30 tisíc korun v hotovosti na ruku, musíte splňovat jen několik základních podmínek. Mezi ty nejdůležitější patří především to, že musíte mít nějaký pravidelný příjem. Nemusí to ale nutně být jenom výplata ze zaměstnání. O půjčku mohou tedy žádat třeba i maminky na mateřské dovolené, nebo třeba důchodci, kteří mají starobní či invalidní důchod. Další podmínkou je pak už jen to, že vám musí být alespoň 18 roků a nesmíte mít u této společnosti žádné jiné nesplacené půjčky. Půjčka je bez poplatku 1 Kč, jak to vyžadují některé jiné společnosti pro ověření existence bankovního účtu.

Další parametry půjčky do 30 tisíc korun:

Půjčka 30 000 Kč v hotovosti na ruku
Nabídka Půjčte si ihned až 30 tisíc korun, peníze můžete mít i v hotovosti na ruku, nebo si je nechat během pár minut převést na bankovní účet.
Popis půjčky Rychlá a snadná online půjčka, kde dostanete až 30 000 korun. Peníze si pak můžete vyzvednout v hotovosti na 191 pobočkách po celé ČR. Nejsnadnější a nejrychlejší způsob jak získat peníze v hotovosti ihned.
Základní parametry
Minimální půjčka 500
Maximální půjčka 30000
Minimální doba půjčky 5 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: 90,9
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 5000 Kč na 30 dní: Poplatek za půjčku je 2250 Kč. Celkem tedy budete vracet 7250 Kč
Příklad 2: Půjčka 30000 Kč na 30 dní: Poplatek za půjčku je 13 500 Kč. Celkem tedy budete vracet 43 500 Kč.
Podmínky půjčky: Půjčku si může sjednat kdokoliv, kdo má nějaký pravidelný příjem. Tedy i matky na mateřské dovolené, důchodci, zaměstnanci, OSVČ. Žadatel musí mít minimálně 18 roků a nesmí mít žádné nesplacené půjčky u této společnosti
Poskytovatel úvěru
Název firmy CreditPortal, a.s.
IČO IČO 03240207
Adresa CreditPortal, a.s., Argentinská 286/38, Praha-Holešovice, PSČ 170 00
E-mail info@creditportal.cz
Telefon 222209011
Doplňující informace
Více informací https://www.creditportal.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky