Peníze ihned a bez čekání

Podnikatelská půjčka bez zajištění a registru

Podnikatelská půjčka bez zajištění a registru

Tato nebankovní půjčka je určena především pro podnikatele, OSVČ a všechny živnostníky, kteří potřebují získat finanční prostředky na své podnikání. Nebo obecněji na cokoliv – jedná se o bezúčelový nebankovní úvěr, u kterého není nutné dokládat využití financí. Sice zde nezískáte nějakou vysokou sumu peněz, ale zase je můžete mít bez zajištění (bez zástavy a bez ručitele), a také bez registrů.

Nebankovní půjčka pro OSVČ

Půjčit si peníze jako OSVČ nemusí být zcela snadné. U klasického podnikatelského úvěru nebo půjčky od banky je zpravidla nutné předkládat jedno až dvě daňová přiznání, a pokud se jedná o větší sumu, pak je vyžadován i podnikatelský záměr, investiční plán, účetnictví apod. A to celá řada menší podnikatelů (OSVČ) nemusí být schopna splnit.

Tato nebankovní půjčka pro OSVČ je poskytována jako krátkodobý nebankovní úvěr. Splatnost je zde od tří do dvanácti měsíců. Hradí se pravidelné měsíční splátky v dohodnutých termínech. Celková výše úvěru je maximálně 30000 Kč.

Půjčka pro podnikatele bez registru a bez zástavy

Mezi nesporné výhody této půjčky pro podnikatele patří snadné vyřízení. Vše, co je potřeba, zde lze dojednat jen prostřednictvím internetu. Postačí vyplnit jednoduchou online žádost a na jejím základě pak probíhá vyhodnocení.

žádosti je pak potřeba doložit dva osobní doklady a disponovat účet v některé české bance, mít vlastní mobilní telefon a kontaktní emailovou adresu.

U této nebankovní půjčky pro podnikatele není potřeba dokládat příjmy. Sjednání je pak možné i bez kontrolování registrů. Stejně tak se to obejde i bez zástavy a bez ručitele.

Podnikatelská půjčka – základní parametry

 • Půjčka od 5000 Kč do 30000 Kč
 • Splatnost 3 -12 měsíců, pravidelné měsíční splátky
 • Minimální věk 21 roků
 • 2 doklady totožnosti + bankovní účet, mobilní telefon, email
 • Bez registru
 • Bez dokládání příjmů
 • Bez zástavy a bez ručení

Pokud byste měli zájem o podrobnější informace, nebo pokud byste chtěli zadat nezávaznou poptávku, můžete se podívat ZDE.

Podnikatelská půjčka – podrobné parametry:

Podnikatelská půjčka bez zajištění a registru
Nabídka Nebankovní půjčka pro OSVČ se splatností až 12 měsíců, okamžité vyřízení online.
Popis půjčky Podnikatelská půjčka pro všechny, kdo podnikají (podnikatelé, OSVČ, živnostníci) nabízí finanční prostředky na podnikání (jedná se o bezúčelový úvěr). Splatnost 3 – 12 měsíců. Vyřízení bez registrů, bez zástavy, bez dokládání příjmů.
Základní parametry
Minimální půjčka 5000 Kč
Maximální půjčka 30000 Kč
Minimální doba půjčky 3 měsíce
Maximální doba půjčky 12 měsíců
RPSN půjčky: RPSN je 311,02 %
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte částku 30000 Kč na dobu 12 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 4956 Kč, celkem tedy zaplatíte 59472 Kč, což odpovídá RPSN 311,02% a měsíční úrokové sazbě 25,92%
Příklad 2: Pokud si půjčíte částku 10000 Kč na dobu 6 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 2945 Kč, celkem tedy zaplatíte 17670 Kč, což odpovídá RPSN 719,99 a měsíční úrokové sazbě 60 %
Podmínky půjčky: Vyřízení podnikatelské půjčky je možné provést online, přes internet. K vyřízení jsou potřeba 2 doklady totožnosti s fotografií, bankovní účet, funkční mobilní telefon a email.
Poskytovatel úvěru
NOVA CREDIT s.r.o.
IČO IČO 03640 27
Adresa Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1
E-mail info@novacredit.cz
Telefon 775066168
Více informací https://www.novacredit.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky