Peníze ihned a bez čekání

Peníze v hotovosti na ruku

SMART Capital

Potřebujete rychle získat peníze? A chtěli byste dostat peníze v hotovosti na ruku a ihned? Nevyhovují vám běžně dostupné malé půjčky, kde nabízí jen pár tisíc korun? Pak by vás mohla zajímat pávě tato nabídka. Můžete si vypůjčit až 50.000 Kč. Peníze můžete dostat během velmi krátké doby, doslova ihned. Problém ani není výplata půjčené částky v hotovosti, na ruku, ihned. Navíc se jedná o půjčku, kterou může získat téměř každý. I maminka na mateřské dovolené, důchodce, nebo kdokoliv jiný. Stačí si jen požádat a peníze jsou za chvíli vaše.

Jak získat peníze v hotovosti na ruku?

SMART půjčka je nebankovní finanční produkt, který umožňuje získat úvěr na částku od 5000 Kč až do 50.000 Kč. Peníze si můžete půjčit na 8 až 13 měsíců. Půjčené finanční prostředky pak splácíte prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek, jako je tomu běžné i u ostatních podobných úvěrů. U této SMART půjčky se neprovádí ověřování v registrech dlužníku. Šanci získat peníze tak má i ten, kdo má nějaký negativní záznam. Peníze ihned a v hotovosti můžete získat velmi snadno. Stačí se jen obrátit na telefonní linku této společnosti, nebo vyplnit žádost o úvěr na internetu.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:SMS půjčka 12000 Kč. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem.

Podmínky půjčky, peníze v hotovosti:

Mezi hlavní podmínky pro to, abyste dostali peníze v hotovosti na ruku, patří to, že musíte mít nějaký pravidelný příjem. Příjmem může být třeba důchod u důchodců, výplata u zaměstnanců, nebo třeba příjmy z podnikání u OSVČ. Peníze si mohou půjčit i maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené. Všichni kdo potřebují rychle získat hotovost bez zbytečného papírování. K vyřízení žádosti dále potřebujete, aby vám bylo nejméně 18 roků a předložit běžné doklady k ověření vaší totožnosti.

Další parametry:

Peníze v hotovosti na ruku
Nabídka SMART půjčka online, až 50.000 Kč v hotovosti.
Popis půjčky SMART půjčka je určena pro zaměstnance, ženy na mateřské, pro důchodce nebo pro všechny kdo mají nějaký pravidelný příjem. Jednoduchá online žádost a peníze jsou vypláceny v hotovosti.
Základní parametry
Minimální půjčka 5000 Kč
Maximální půjčka 50000 Kč
Minimální doba půjčky 8 měsíců
Maximální doba půjčky 13 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1:
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Minimální věk 18 roků, občanství ČR, doložení platných dokladů totožnosti a doložení pravidelného příjmu (výplata, důchod, mateřská, rodičovská)
Poskytovatel úvěru
Název firmy SMART Capital, a.s.
IČO IČO 26865297
Adresa SMART Capital, a.s., Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc
E-mail info@smartpujcka.cz
Telefon 840111177
Doplňující informace
Více informací https://www.smartpujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky