Peníze ihned a bez čekání

Online půjčka bez dokazování příjmu

CASH FOR LIFE

Potřebujete získat peníze a nemáte žádné příjmy nebo jen velmi nízké? V bance nebo i jinde vás při žádosti o úvěr odmítli právě z tohoto důvodu? Pak je tu pro vás online půjčka bez dokazování příjmu. Tato půjčka vám umožní získat peníze bez doložení příjmu. A navíc se ani neprovádí kontrola registrů. Žádost o úvěr je možné vyřídit online, po internetu a peníze tak můžete mít ihned k dispozici. Půjčky bez dokazování příjmu jsou k dispozici všem zájemcům – pro ženy na mateřské, pro důchodce, pro studenty, pro zaměstnané s pravidelným příjmem nebo i pro nezaměstnané na podpoře. Půjčit si mohou i ženy v domácnosti nebo maminky na rodičovské, které potřebují rychle menší částku na úhradu nezbytných výdajů.

Co je to půjčka bez dokazování příjmu?

Jedná se o nebankovní finanční produkt, který vám umožní získat 1000 – 10.000 Kč na 7 až 30 dní. Je to krátkodobá půjčka, která se hodí na krytí nenadálých výdajů, kdy momentálně nemáte potřebnou hotovost a potřebujete si vypůjčit peníze.

Ke sjednání úvěru nepotřebujete dokládat potvrzení o příjmu. Peníze je možné dostat i bez ručitele a dokonce ani není prováděna kontrola v registru.  Neplatí se žádné poplatky předem. Pokud uzavřete smlouvu, budou vám obratem vyplaceny peníze (zpravidla na účet v bance). Po uplynutí sjednané doby (1 – 4 týdny), pak vracíte půjčenou částku navýšenou o jednorázový poplatek, který je závislý na půjčené částce (např. u půjčky 4 tisíce korun, po 4 týdnech vracíte 5 tisíc korun, tedy 500 Kč za každý týden)

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Flexi půjčka bez ručitele. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Rychlá půjčka: peníze ještě dnes.

Podmínky půjčky bez příjmu:

Předpokladem pro schválení a vyplacení úvěru je minimální věk osmnáct roků. Půjčku také mohou dostat žadatelé, kterým nebylo více než 65 roků. Výplata peněz je možná buď na účet v bance, nebo je možné sjednanou částku zaslat i poštovní poukázkou na adresu žadatele. K vyřízení nepotřebujete doklad o příjmech ani žádné další zvláštní doklady. Stačí jen základní údaje k ověření vaší totožnosti a také budete potřebovat nějaký telefonní kontakt pro komunikaci s pracovníky nebankovní společnosti, kteří vás budou v průběhu procesu schvalování zpětně kontaktovat.

Další parametry:

Online půjčka bez dokazování příjmu
Nabídka Online nebo SMS půjčka bez dokazování příjmů, bez registru a bez ručitele
Popis půjčky Snadno a rychle, do 10 minut můžete získat půjčku. Žádné papírování, žádné skryté poplatky, až 10 tisíc Kč bez doložení příjmu
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 7 dní
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: RPSN: 1344% – 402%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 10000 Kč na 30 dní: Poplatek za půjčku je 3000 Kč. Celkem tedy po 30-ti dnech vracíte 13000 Kč.
Příklad 2: Půjčka 4000 Kč na 21 dní: Poplatek za půjčku je 1000 Kč. Celkem tedy po 3 týdnech vracíte 5000 Kč.
Podmínky půjčky: Podmínkou je věk 18 – 65 let, české občanství a bezdlužnost u naší společnosti. Půjčku vyplácíme na účet v bance nebo poštovní poukázkou
Poskytovatel úvěru
Název firmy CASH FOR LIFE s.r.o.
IČO IČO 24294861
Adresa CASH FOR LIFE s.r.o. , Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5
E-mail info@c4l.cz
Telefon 257215089
Doplňující informace
Více informací http://www.c4l.cz/www/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky