Peníze ihned a bez čekání

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Hledáte nějakou solidní a ověřenou nebankovní půjčku, která nabízí rozumné, férové podmínky? Nevyhovují vám krátkodobé nebankovní úvěry, kde musíte peníze vracet už jen za několik málo týdnů? Máme zde pro vás nebankovní půjčky bez registrů a potvrzení příjmu, kde můžete dostat až 100 000 Kč, a splátky si můžete rozložit na dobu od 3 měsíců až na 24 měsíců (tedy až na dva roky).

Nebankovní půjčky bez poplatků předem

Zatímco jinde si můžete formou nebankovní půjčky vypůjčit jen několik málo tisíc, a peníze musíte vrátit obvykle za maximálně 30 dní, tady je to jiné. Můžete zde totiž dostat až 100 000 Kč (jako nový klient ale maximálně 15000 Kč). Výhodou ale je to, že peníze vracíte až za 3 měsíce (nebo si můžete rozložit splátky dokonce až na 24 měsíců).

Mezi nesporné výhody této nebankovní půjčky pak patří i to, že neplatíte žádné poplatky předem ani žádné jiné poplatky (jako třeba za schválení půjčky). Hradí se zde jen pravidelné měsíční splátky, jejichž výše se odvíjí od toho, o jak velkou částku byste si požádali, a na jak dlouho byste si rozložili splátky.

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

O peníze si zde může požádat každý, kdo má zrovna „hluboko do kapsy“, a potřebuje rychle sehnat finanční prostředky na jakékoliv výdaje (půjčka je na cokoliv, nikdo nesleduje, na co finanční prostředky využijete).

Ke schválení úvěru u této nebankovní finanční společnosti nemusíte být ani zaměstnanec. Takže se to obejde i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Přesto byste ale měli mít alespoň nějaký minimální příjem, a to ve výši nejméně 6000 Kč. Může to být ale i jiná forma příjmu, než jenom výplata ze zaměstnání. Klidně třeba mateřská u žen co jsou na MD, nebo důchod u důchodců nebo i jiné obdobné, pravidelné měsíční příjmy.

Půjčka od 20000 Kč až do 100000 Kč ihned na účet

Pokud by vás zajímalo, jaké jsou podmínky, a co můžete získat u tohoto nebankovního úvěru:

 • Nebankovní půjčka od 20000 Kč do 100000 Kč
 • Pro nové klienty je maximální výše úvěru omezena na 15000 Kč
 • Splatnost od 3 měsíců do 24 měsíců (až na 2 roky)
 • Bez potvrzení o příjmu
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma (žádné extra poplatky navíc)
 • Je požadován minimální příjem 6000 Kč za měsíc (může to být třeba mateřská, rodičovská, důchod apod.)
 • Minimální věk 18 roků, maximálně 75 roků
 • 2 doklady totožnosti, účet v bance, mobilní telefon

Výhodná půjčka – odměna za řádné splácení

Pokud si sjednáte tuto nebankovní půjčku, a budete včas platit pravidelné splátky, získáte zajímavou odměnu. Až několik posledních splátek vám bude vráceno zpět. Takže vás ve výsledku bude půjčka stát méně peněz než jinde.

O půjčku si můžete požádat online, přes internet. Vyřízení je do 15 až 30 minut, a peníze můžete dostat na účet ještě dnes. Neváhejte a požádejte si o peníze ihned.

Podrobné informace – až 100 000 Kč na splátky

Nabídka Nebankovní půjčka i bez potvrzení příjmu až do 100 000 Kč na 3 – 24 měsíců (až na dva roky)
Popis půjčky Tato rychlá nebankovní půjčka umožňuje získat peníze do 30 minut. Řekněte si o půjčku od 20000 Kč do 10000 Kč ještě dnes. Rozumné a férové podmínky, odměna za splácení (bude vráceno až několik posledních splátek).
Základní parametry
Minimální půjčka 2000 Kč
Maximální půjčka 15000 Kč
Minimální doba půjčky 3 měsíce
Maximální doba půjčky 24 měsíců
RPSN půjčky: Maximální RPSN 780,40%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Při výši úvěru 15000 Kč, výši splátky 3052 Kč, počtu splátek 24 a lhůtě splatnosti 24 měsíce je úrok 240 % p. a., MAX RPSN 780.40 %, celková částka splatná spotřebitelem 67145 Kč.
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Půjčíme Vám od 20 000 do 100 000 Kč s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv. BEZ RUČITELE A ZÁSTAVY Pro získání půjčky nevyžadujeme ručitele ani zástavu nemovitosti. KLIENTSKÝ SERVIS Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli – máte dotaz nebo potřebujete poradit? Obraťte se na nás. PŘEDČASNÉ SPLACENÍ Za předčasné splacení půjčky od vás nebudeme požadovat žádné poplatky.
Poskytovatel úvěru
Creamfinance Czech, s.r.o.
IČO IČO 24849707
Adresa Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7
E-mail info@lendon.cz
Telefon 222 99 77 22
Více informací https://www.lendon.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky