Peníze ihned a bez čekání

Nebankovní půjčka Home Credit bez ručitele

Home Credit

Půjčka na cokoliv, bez ručitele a až do výše 150 tisíc korun. To je nabídka největší české nebankovní společnosti Homecredit. Tato nebankovní finanční společnost (kterou vlastní nejbohatší český podnikatel Petr Kelner) nabízí svoje půjčky nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích. Kromě klasických půjček a úvěrů, tato společnost nabízí třeba i nebankovní kreditní karty, nákupy na splátky, konsolidaci půjček a další finanční produkty. Z této pestré nabídky si určitě dokáže vybrat každý. Podmínky půjčky od Homecredit jsou plně srovnatelné s tím, co běžně nabízí jenom banky.

Co je to Hotovostní půjčka bez ručitele?

Mezi hlavní nabídky Homecredit pro všechny zájemce o peníze, patří Hotovostní půjčka. Tu můžete získat i bez ručitele (a bez dalšího ručení nemovitostí nebo bez jiných zástav). Pro vyřízení úvěru vám postačí doložit pravidelný příjem alespoň ve výši 10 tisíc korun čistého.

Homecredit vám kromě nízkých úroků nabízí i celou řadu dalších výhod. Patří se mimo jiné i to, že u půjčky je možné 4x odložit pravidelnou splátku. To se může hodit v situacích, kdy v průběhu splácení úvěru přijdete o práci, nebo když se objeví nějaké nečekané výdaje. Splátku je pak jednoduše možné odložit a ušetřené peníze použít na jiné výdaje. Společnost navíc všem, kdo pravidelně a bezproblémově splácí, vrátí až 50% zaplacených úroků A to se určitě vyplatí. Půjčku tak můžete mít až o polovinu levnější než jinde.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka Home Credit 150 tisíc na cokoliv. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka na směnku ihned.

Podmínky hotovostního úvěru od Homecredit:

Základním předpoklade pro schválení půjčky u této společnosti je minimální věk 18 roků a doložit pravidelný příjem v dostatečné výši. Dále pak už budete potřebovat jen běžné doklady totožnosti jako občanský průkaz, pas, řidičský průkaz. Pokud budete žádat o úvěr jako OSVČ, budou nutné i dokumenty s údaji o firmě, případně živnostenský list. Úvěr je možné vyřídit na bezplatné telefonní lince, přes internet nebo se můžete obrátit i na některou pobočku České pošty.

Další parametry:

Nebankovní půjčka Home Credit bez ručitele
Nabídka Nebankovní půjčka bez ručitele od Home Credit, až 150000 Kč bez ručitele.
Popis půjčky Můžete si půjčit 10.000 – 150.000 Kč, bez ručitele, od nebankovní společnosti Homecredit. U půjčky je možné až 4x odložit pravidelnou splátku.
Základní parametry
Minimální půjčka 10000 Kč
Maximální půjčka 150000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 84 měsíců
RPSN půjčky:
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 10000 Kč na 12 měsíců (1rok): Pravidelná měsíční splátka 1068 Kč, navíc zaplatíte 2816 Kč, celkem tedy 12816 Kč
Příklad 2: Půjčka 120.000 Kč na 60 měsíců (5 roků): pravidelná měsíční splátka 3148 Kč, celkem zaplatíte 188880 Kč, celkový přeplatek bude 68 880 Kč.
Podmínky půjčky: U půjčka je požadováno doložení pravidelných příjmů, doložení 2 dokladů totožnosti, potvrzená o příjmech, minimální věk 18 roků a občanství ČR
Poskytovatel úvěru
Název firmy Home Credit a.s.
IČO IČO 26978636
Adresa Home Credit a.s., Moravské náměstí 249 / 8, 602 00 Brno
E-mail pujcky@homecredit.cz
Telefon 800700762
Doplňující informace
Více informací http://www.homecredit.cz/pujcky/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky