Peníze ihned a bez čekání

Nabízíme půjčky v hotovosti – peníze ihned na ruku a bez poplatků předem

Nabízíme půjčky v hotovosti – peníze ihned na ruku a bez poplatků předem

Co dělat, když vám nikde nechtějí schválit půjčku nebo úvěr? Když vás odmítli v bance nebo u jiné nebankovní společnosti? Když chcete peníze na ruku, za rozumných podmínek? Nemusíte si zoufat, třeba právě toto, je ta nabídka, kterou hledáte. Tady můžete dostat peníze v hotovosti na ruku už do 20 minut. Nebo si je nechat poslat na účet v bance, kde je budete mít k dispozici do 24 hodin. Požadavky na schválení jsou jen minimální, není to nic složitého

Půjčka s výplatou peněz v hotovosti

Tyto půjčky v hotovosti jsou k dispozici od 5000 Kč do 150 000 Kč. Záleží tedy jen na vás, kolik zrovna potřebujete peněz. Splácet můžete až 42 měsíců (tedy od 12 do 42 měsíců). Splátky se platí pravidelně každý měsíc. Peníze můžete splácet převodem na účet nebo také v hotovosti.

Nabízíme peníze ihned na ruku

Vyřízení této půjčky je možné zvládnout kompletně online, přes internet. Pouze pokud byste nakonec zvolili vyplacení půjčky v hotovosti, pak budete muset zajít na pobočku této nebankovní společnosti. Ta je aktuálně pouze jedna. A to v Praze na Olšanském náměstí. Tady pak můžete dostat celou půjčku v hotovosti na ruku už do 20 minut.

Bez poplatků předem, bez ručitele a bez zástavy

Tyto půjčky v hotovosti nabízí celou řadu zajímavých výhod. Nemusíte se zde obávat placení nějakých poplatků předem. Dokud není vaše žádost o peníze schválena, nikdo po vás nebudete chtít ani korunu.

Ke schválení nepotřebujete ani ručitele nebo dávat něco do zástavy. Za předpokladu, že můžete doložit alespoň nějaký minimální pravidelný příjem, pak nic z toho nepotřebujete.

Půjčka i pro ženy na mateřské nebo pro důchodce

Tato půjčka je určena všem, kdo potřebují peníze. Předpokladem pro schválení vašeho požadavku ale je to, že máte k dispozici nějaký pravidelný a doložitelný příjem. Může se jednat třeba o výplatu ze zaměstnání, příjem z podnikání, starobní či invalidní důchod, nebo třeba mateřská či rodičovská.

Tento váš minimální měsíční příjem by měl být alespoň 10000 Kč. U zaměstnanců je tedy potřeba doložit třeba výpis z účtu, výplatní pásky nebo potvrzení od zaměstnavatele. U podnikatelů to pak mohou být faktury, výpis z účtu nebo daňové přiznání. Pro ženy na mateřské by mělo stačit dodat výpis z účtu a výměr o mateřské. Důchodce pak dokládá třeba výpis z účtu nebo složenky s důchodem za poslední dva měsíce

Online žádost o peníze – půjčky v hotovosti

Další informace o podmínkách půjčky a nezávaznou online žádost najdete zde.

Podrobné informace – půjčky v hotovosti na ruku:

Nabízíme půjčky v hotovosti – peníze ihned na ruku a bez poplatků předem
Nabídka Nabízíme půjčky v hotovosti  – pro zaměstnance, živnostníky, OSVČ, podnikatele, ženy na mateřské nebo pro důchodce.
Popis půjčky Půjčky v hotovosti na ruku, vyplacení na pobočce do 20 minut. Půjčte si od 5000 Kč do 150 000 Kč na cokoliv. Bez poplatků přede, bez ručitele a bez zástavy majetku. Solidní a férové podmínky. Vyřízení přes internet během pár minut.
Základní parametry
Minimální půjčka 5000 Kč
Maximální půjčka 150000 Kč
Minimální doba půjčky 12 měsíců
Maximální doba půjčky 42 měsíců
RPSN půjčky: Úrok již od 29%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte například 30 tisíc korun na 42 měsíců, měsíční splátka bude 1925 Kč, úroková sazba 50%, a RPSN 97,2%. Kromě pravidelných splátek zaplatíte ještě poplatek 400 Kč po schválení půjčky. Celkem tedy na splátkách uhradíte 80 829 Kč, tedy přeplatek 50 829 Kč.
Příklad 2:
Podmínky půjčky:
Poskytovatel úvěru
TOMMY STACHI s.r.o.
IČO IČO 27148084
Adresa Táboritská 1000/23 (komplex Olšanka, 2. patro), 130 00 Praha 3 Žižkov
E-mail snadnapujcka@tommystachi.cz
Telefon 800187187
Více informací www.tommystachi.cz

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky