Peníze ihned a bez čekání

Krátkodobý úvěr pro OSVČ a podnikatele

Bussiness Money

Podnikáte jako OSVČ nebo máte firmu a potřebujete získat provozní kapitál, nebo investiční prostředky pro vaše podnikání? Pak je tady krátkodobý termínovaný úvěr, který je určený pro všechny OSVČ nebo pro podnikatele. Úvěr může získat jak fyzická osoba (živnostník, OSVČ) nebo i právnická osoba (firma). Kromě tohoto krátkodobého úvěru, jsou k dispozici i další finanční nabídky jako dlouhodobý investiční úvěr, faktoring vystavených faktur nebo leasing.

Co je to krátkodobý úvěr pro OSVČ?

Tato krátkodobá půjčka pro podnikatele, je neúčelový termínovaný úvěr. Sjednává se na dobu 1 – 6 měsíců, je ale současně možnost revolvingu (tedy opakovaného čerpání sjednaného úvěrového rámce). Splácení úvěru probíhá formou pravidelných měsíčních splátek (existuje ale i varianta individual, kde je možné sjednat i jiné podmínky než ty standartní).

Tento krátkodobý podnikatelský úvěr se poskytuje až do výše 50% z hodnoty zastavené nemovitosti. Úvěr je možné sjednat na částku od 150.000 Kč. Maximální výše úvěru není limitovaná, resp. celková výše úvěru se odvíjí pouze od hodnoty poskytnuté zástavy.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka na dluhy a exekuce. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčím na směnku – půjčka 100000 Kč.

Podmínky úvěru pro OSVČ:

Pro sjednání této půjčky pro podnikatele musíte být fyzická podnikající osoba nebo právnická osoba. Je požadováno zajištění úvěru zástavou nemovitosti. Může se jednat jak o komerční tak i nekomerční nemovitost libovolného typu. Kromě samotného zástavního práva k nemovitosti, je požadováno, aby tento objekt byl pojištěný, a pojistné je nutné vinkulovat ve prospěch věřitele. Nebo se může jednat o zajištění formou zástavního práva na pohledávky z budoucích, kupních nebo budoucích nájemních smluv. Nebo o zástavní právo k akciím nebo obchodnímu podílu žadatele

Další parametry:

Krátkodobý úvěr pro OSVČ a podnikatele
Nabídka Krátkodobý úvěr pro OSVČ, podnikatele a firmy, neúčelový úvěr s možností flexibilního čerpání
Popis půjčky Krátkodobý úvěr na 1 – 6 měsíců, 150 tisíc až 1 milión korun. Individuální čerpání úvěru s možností revolvingu
Základní parametry
Minimální půjčka 150000 Kč
Maximální půjčka 1 milión Kč
Minimální doba půjčky 1 měsíc
Maximální doba půjčky 6 měsíců
RPSN půjčky: RPSN: 120% – 30%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 500 tisíc korun na 3 měsíce: splátky zahrnují měsíční úrok a administrativní poplatek, celkem ve 3 splátkách zaplatíte 590000 Kč.
Příklad 2: Půjčka 1 milión korun na 6 měsíců: splátky zahrnují úroky a administrativní poplatek. Celkem zaplatíte 1165000 Kč
Podmínky půjčky: Kopie občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti (např. řidičský průkaz), Kopie živnostenského listu, Doklad (y) k předmětu zástavy
Poskytovatel úvěru
Název firmy Bussiness Money a.s.
IČO IČO 29158079
Adresa Bussiness Money a.s., Hybešova 167/18, Karlovy Vary, 360 05
E-mail info@businessmoney.cz
Telefon 722111212
Doplňující informace
Více informací http://businessmoney.cz/produkty/kratkodobe-uvery/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky