Peníze ihned a bez čekání

Kouzelná půjčka zdarma a bez poplatků

KOUZELNÁ PŮJČKA

Kouzelná půjčka rozhodně není běžná rychlá nebankovní půjčka, která vám nabídne jen pár tisícikorun do výplaty. Má hned několik odlišností. Mezi ně patří třeba i to, že první půjčka je zdarma. Možná tomu nevěříte, ale opravdu nic neplatíte. Ani žádné poplatky, ani žádné úroky. Prostě si půjčíte peníze a u prvního úvěru vracíte pouze přesně tolik, kolik jste si půjčili. I proto je to to kouzelná půjčka. Protože tady můžete mít rychlou půjčku zadarmo. Nic neplatíte.

Co je to kouzelná půjčka?

Kouzelná půjčka je rychlá nebankovní půjčka. Jako taková vám nabízí možnost rychle, a bez zbytečných odkladů získat potřební finanční prostředky. Je jedno, jestli vám schází peníze před výplatou, nebo jestli potřebujete finanční injekci na něco jiného. I bez potvrzení o příjmu nebo bez kontrolování registrů zde můžete získat až 10.000 korun při první půjčce. Při opakovaném úvěru pak můžete dostat až 50.000 Kč.

Zatímco běžné rychlé nebo SMS půjčky nabízí pro první půjčku zpravidla jen 1 – 4 tisíc korun, tady hned napoprvé můžete žádat až deset tisíc korun. Možná že to je pro vás málo, ale kdo vám to nabídne? V bance lidé bez pravidelného příjmu a bez spolehlivé finanční minulosti nemají šanci získat jakoukoliv půjčku nebo jiný úvěrový produkt od banky. A v nebankovním sektoru zpravidla máte šanci najít jen malé půjčky s vysokými poplatky nebo úroky. Nebo také můžete narazit na nejrůznější lichvářské půjčky nebo jiné vyloženě podvodné nabídky.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka v hotovosti do 30 minut. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka, peníze na směnku.

Podmínky půjčky zdarma bez poplatku:

Základními podmínkami jsou mimo jiné minimální věk alespoň osmnáct roků a plná právní způsobilost. Dále musíte mít trvalé bydliště na území naší republiky. Půjčky se sjednávají buď po telefonu, nebo s pomocí internetu. Osobní schůzka na pobočce v tomto případě není možná. Žadatel musí mít platný telefon (slouží k ověření). Půjčku je možné poskytnout i při negativních záznamech v registrech nebo i bez dostatečně vysokého příjmu. Rozhodující je celkové posouzené schopnosti splácet.

Další parametry:

Kouzelná půjčka zdarma a bez poplatků
Nabídka Půjčka zdarma a bez poplatků = první půjčka u nás je na zkoušku zdarma, opravdu nic neplatíte
Popis půjčky Půjčka 1000 – 10000 Kč online nebo přes SMS, vyřízení půjčky do 60 minut, bez smlouvy a na cokoliv
Základní parametry
Minimální půjčka 1000 Kč
Maximální půjčka 10000 Kč
Minimální doba půjčky 2 dny
Maximální doba půjčky 30 dní
RPSN půjčky: První půjčka zdarma
Příklady a RPSN
Příklad 1: První půjčka je zdarma, platíte jen půjčenou částku a žádné úroky nebo jiné poplatky
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Řádné vyplnění a odeslání Žádosti o půjčku, Úspěšné ověření existence telefonního čísla klienta, Dostatečně vysoký scoring klienta
Poskytovatel úvěru
Název firmy KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
IČO IČO 24173029
Adresa KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1 – Nové Město
E-mail office@kouzelnapujcka.cz
Telefon 277277888
Doplňující informace
Více informací http://www.kouzelnapujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky