Peníze ihned a bez čekání

Konsolidace půjček do 500.000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Konsolidace půjček do 500.000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Máte několik různých půjček, úvěrů, nesplacenou kreditní kartu nebo jste si koupili něco na splátky? A výše měsíčních splátek vám už přirůstá přes hlavu? Jednou z možností, jak řešit takovou situaci, je konsolidace půjček. Díky převedení všech vašich finančních závazků pod „jednu střechu“ můžete dosáhnout toho, že budete platit až o 50% nižší měsíční splátku.

A není to jen nižší měsíční splátka. Některé úvěrové produkty (typicky třeba kreditní karta), mají poměrně vysoké úroky nebo i jinak nevýhodné podmínky. Díky konsolidaci všech takových závazků, které jsou při sloučení převedeny do režimu standardní půjčky, ušetříte i celkově na úrocích a poplatcích.

Konsolidace půjček do 500.000 Kč

Jedny z nejvýhodnějších podmínek konsolidace půjček nabízí i Moneta Money bank. Tato banka (dříve také známá jako GE Money Bank) provádí konsolidace půjček do 500 tisíc korun bez požadavku na ručitele nebo i bez zástavy nemovitosti či jiného majetku. Podkladem pro schválení konsolidace je zde především výše vašeho příjmu. Aby vám bylo schváleno sloučení půjček, měli byste být schopni doložit minimální měsíční příjem alespoň 5000 Kč. Nebo u podnikajících OSVČ by to měl být minimální základ daně za předešlý rok ve výši 60.000 Kč.

O konsolidaci půjček si můžete požádat online. Tato žádost je nezávazná, po jejím vyplnění se během 5 minut dozvíte, zda splňujete základní podmínky a jaká je maximální výše konsolidovaných půjček. Také se dozvíte, jaká by byla nová měsíční výše splátky.

Jaké jsou podmínky konsolidace půjček do 500.000 Kč?

Mezi ty hlavní podmínky (podrobněji níže) patří především to, že je vám alespoň 18 roků a jste občanem ČR, nebo zde máte povolení k trvalému pobytu. Musíte mít také zdroj pravidelného příjmu (zaměstnání, podnikání, důchod). Minimální požadovaný příjem je 5000 Kč měsíčně.

Mimo osobních dokladů bude nutné bance předložit veškerou dokumentaci vztahující se k jednotlivým půjčkám, úvěrům, nákupům na splátky, kreditní karty apod.

Půjčka na cokoliv při konsolidaci

Na základě vašeho příjmu pak během konsolidace můžete získat i další finanční prostředky. Tedy kromě samotného sloučení předchozích závazků, může být výsledný úvěr navýšen, a zbývající prostředky budou převedeny na vás bankovní účet. Můžete tak dostat i nějaké peníze navíc a použít je na cokoliv

Podrobné parametry konsolidace půjček u Moneta Money bank

Konsolidace půjček do 500.000 Kč bez ručitele a bez zástavy
Nabídka Konsolidace půjček a úvěrů vám ušetří až 50% vašich pravidelných měsíčních splátek.
Popis půjčky Společnost Moneta Money bank nabízí konsolidaci půjčky, úvěru, kreditní karty, kontokorentu, spotřebitelských úvěrů od nebankovních společností. Do 500 tisíc korun bez ručitele a bez zástavy. Do 800 tisíc korun je pak potřeba spolužadatel.
Základní parametry
Minimální půjčka 30000 Kč
Maximální půjčka 500000 Kč
Minimální doba půjčky 24 mšsíců
Maximální doba půjčky 84 měsíců
RPSN půjčky: RPSN je od 7,1%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud máte několik různých půjček v celkové výši 185 000 Kč a platíte na splátkách celkem 5711 Kč měsíčně, a pokud jste již část uhradili a nyní zbývá doplatit 129 700 Kč, pak během konsolidace můžete získat úvěr 130 000 Kč, ze kterého se doplatí zbývající půjčky, a vy nově budete hradit pouze 2219 Kč, ušetříte tak více než 50%.
Příklad 2:
Podmínky půjčky: Požadujeme minimální věk 18 rok, být občanem ČR, minimální příjem u zaměstnanců 5000 Kč měsíčně, u podnikatelů mít daňový základ nejméně 60000 Kč ročně. Dokládáte osobní doklady a dokumenty ke všem půjčkám, úvěrům ap.
Poskytovatel úvěru
Moneta Money Bank a.s.
IČO IČO 25672720
Adresa BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4 – Michle
E-mail info@moneta.cz
Telefon 224443636
Více informací https://www.moneta.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky