Peníze ihned a bez čekání

Půjčka 20 000 Kč do 30 minut zdarma (bez úroků a bez poplatků)

Půjčka 20 000 Kč do 30 minut zdarma (bez úroků a bez poplatků)

Půjčit si rychle peníze, třeba pár tisíc korun do výplaty, není až tak složité. Krátkodobé půjčky do výplaty, dnes na internetu nabízí mnoho různých finančních společností. Půjčit si ale peníze tak, aby vás to nic nestálo. Aby vás taková půjčka nezruinovala, to už tak jednoduché není.

Existují ale nabídky, kde můžete dostat peníze úplně zdarma. Neplatíte úroky ani poplatky. Vracíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Právě to vám nabízí i tato půjčka do 20 000 Kč. Peníze můžete mít do 30 minut. A za 35 dní budete vracet jen to, co jste si na začátku půjčili.

První půjčka je zdarma – bez úroků a bez poplatků

Pokud vám schází peníze před výplatou, nebo když potřebujete rychle zaplatit nějaké nečekané výdaje, pak vám to může usnadnit rychlá půjčka. Aby vás ale půjčení peněz ve výsledku nedostalo ještě do větších finančních obtíží, pak se vyplatí zvolit levnou půjčku. Jako je třeba tato:

 • Půjčka od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Peníze vracíte až za 35 dní (splatnost od 1 den do 35 dní)
 • První půjčka je zdarma (úrok 0%, poplatky 0 Kč)
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení přes internet do 30 minut
 • Peníze máte ještě dnes, na cokoliv

Půjčka 20 000 Kč do 30 minut

Sehnat rychle peníze, když je právě potřebujete, může být někdy velmi snadné. Jako třeba zde. Stačí jen vyplnit žádost online, přes internet a do 30 minut můžete mít peníze na účtu v bance. Můžete dostat až 20 000 Kč bez poplatků a bez úroků.

K tomu, aby vám byl úvěr schválen, potřebujete platnou občanku a platební kartu VISA nebo MasterCard. Ta slouží k ověření vaší totožnosti a bankovního účtu.

Kromě toho by vám mělo být alespoň 18 roků. Potřebujete vlastní bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu.

U půjčky je požadováno doložení výpisu z bankovního účtu za poslední 1 – 3 měsíce. Jde to tedy i bez potvrzení ze zaměstnání. Na účet by vám měl chodit nějaký pravidelný příjem (výplata, důchod, příjem z podnikání alespoň 9000 Kč měsíčně).

Půjčka do výplaty zdarma – peníze máte ještě dnes

Tato půjčka vám nabízí třeba peníze do výplaty. Nebo za jakýmkoliv jiným účelem. Vyplnění žádosti vám nezabere víc než 10 minut a peníze jsou ihned odeslány na váš účet. Můžete je mít do 30 minut, ještě dnes. Online žádost o půjčku najdete ZDE.

Půjčka 20 000 Kč do 30 minut zdarma (bez úroků a bez poplatků)
Nabídka Hodila by se vám rychlá půjčka do 30 minut až do 20 000 Kč?
Popis půjčky Peníze si zde může půjčit zdarma. Bez úroků a bez poplatků (úrok je 0% a poplatky 0 Kč). Peníze vracíte za 35 dní. Je to bez ručitele a bez poplatků předem.
Základní parametry
Minimální půjčka 500 Kč
Maximální půjčka 20000 Kč
Minimální doba půjčky 1 den
Maximální doba půjčky 35 dní
RPSN půjčky: RPSN je 0% (u první půjčky)
Příklady a RPSN
Příklad 1: Pokud si půjčíte 20 000 Kč (první půjčka), kterou splatíte jednorázovou splátkou za 35 dní ve výši 20 000 Kč, pak je úrok 0%, RPSN je 0%, u půjčky nejsou účtovány žádné poplatky.
Příklad 2: Pokud si půjčíte 10 000 Kč (první půjčka), kterou splatíte jednorázovou splátkou za 35 dní ve výši 10 000 Kč, pak je úrok 0%, RPSN je 0%, u půjčky nejsou účtovány žádné poplatky.
Podmínky půjčky: Musí Vám být minimálně 18 let. Potřebujete občanku a platební kartu VISA nebo Mastercard. Mít stálý plat, důchod nebo samostatně výdělečnou činnost ve výši alespoň 9000 Kč měsíčně. Mít bankovní účet a kartu, mobilní telefon a emailovou adresu.
Poskytovatel úvěru
Viva Credit s.r.o.
IČO IČO 04233735
Adresa Pod Krejcárkem 975/2 130 00 Praha 3
E-mail dotazy@viva-credit.cz
Telefon 284093574
Více informací viva-credit.cz

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Srovnávač půjček:
 • Srovnávač různých úvěrů
  mnoho různých možností:
  bankovní, nebankovní půjčky a úvěry
 • Peníze pro všechny
  pro firmy a OSVČ
  pro zaměstnce i nezaměstnané
  pro důchodce i studenty
 • Kolik si půjčit?
  od 5000 Kč
  do 1 milión Kč
 • Na jak dlouho?
  1 den až 240 měsíců
 • RPSN úvěrů:
  Nabídky již od 9,7%
 • Různé podmínky
  Bez ručení
  Bez zástavy
  Bez registrů
  Bez potvrzení
  Pro zaměstnance
  Pro ženy v domácnosti
  Pro důchodce
  Pro studenty
 • Peníze ihned
  1000 Kč – 10.000 Kč do hodiny
  Úvěry od 10 tisíc Kč do druhého dne
Srovnávač půjček - různé nabídky