Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

ACEMA Credit Czech

Potřebujete si půjčit peníze bez registru a bez potvrzení o příjmu? Tak v tom případě byste mohli vyzkoušet nabídku nebankovní společnosti Acema. Její produkt – mojepůjčka.cz nabízí možnost sjednání úvěru již od 100 tisíc korun. Nepotřebujete předkládat potvrzení o příjmu a nemusíte se bát ověřování v registrech. Jedná se o klasickou nebankovní půjčku, u které mají šanci získat peníze i ti, co byli jinde odmítnuti

Co jsou to nebankovní půjčky bez registru a bez potvrzení příjmu?

U běžné bankovní nabídky je zásadním předpokladem pro půjčení financí to, že žadatel má dostatečně vysoké příjmy, ze kterých bude splácet. A zároveň banky nepůjčují lidem, co mají negativní minulost. Pokud se vám někdy v minulosti stalo, že jste se opozdili se splátkami (půjčky, úvěru, hypotéky nebo třeba u kreditní karty), nebo i pokud jste nezaplatili nějaké účty (jako vyúčtování za telefon, plyn nebo vodou), budete mít velmi pravděpodobně záznam v některém z finančních registrů

Pokud je to i váš případ a stejně si musíte někde vzít půjčku. Můžete využít některé z nebankovních nabídek, jako je právě tato. Vyřízení úvěru se zde obejde bez potvrzení o příjmu. Nemusíte dokládat, kolik si vyděláte v práci, nebo jaké jsou vaše jiné příjmy. Stejně tak se nemusíte bát toho, že by vaše žádost byla zamítnuta z důvodu záznamů v registrech.

Tip pro vás – vyzkoušejte tuto nabídku:Půjčka na cokoliv bez potvrzení o příjmu. Nebo by vás mohla zajímat jiná možnost:Půjčka 50000 Kč ihned na účet.

Podmínky půjčky bez příjmu a bez registru:

Tato půjčka nabízí velmi výhodné úroky, již o 7,99%. Neplatí se žádné poplatky předem a vyplacení půjčené částky je možné dohodnout v hotovosti. Pro uzavření smlouvy je požadováno ručení ve formě zástavy nemovitosti. Může se jednat o byt, rodinný dům nebo družstevní byt). Nemusíte být vlastníkem nemovitosti, stačí, když Vám bude ručit příbuzný či známý. Minimální částka je 100.000 Kč. Maximální pak není omezena. To kolik dostanete, se odvíjí z odhadní ceny poskytnuté záruky.

Další parametry:

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu
Nabídka Nebankovní půjčka bez kontroly registrů a bez ověřování příjmu
Popis půjčky Nabízíme lepší úroky než v bance, již od 7,99%. Vyplacení půjčky v hotovosti, žádné poplatky předem. 100 tisíc až 5 miliónů korun
Základní parametry
Minimální půjčka 100000 Kč
Maximální půjčka 5 miliónů Kč
Minimální doba půjčky 1 rok
Maximální doba půjčky 20 roků
RPSN půjčky: RPSN: 43,7% – 9,61%
Příklady a RPSN
Příklad 1: Půjčka 300 000 Kč na 36 měsíců (3 roky): Pravidelná měsíční splátka 10.146 Kč, úrok od 11.88% p.a., RPSN od 21.62%, celkem zaplatíte 365256 Kč.
Příklad 2: Půjčka 2 milióny korun na 120 měsíců (10 roků): Pravidelná měsíční splátka 24.454 Kč, úrok od 7.99% p.a., RPSN od 10.65%, celkem zaplatíte 2.934.480 Kč
Podmínky půjčky: Ručení zástavou nemovitostí (byt, rodinný dům nebo družstevní byt). Nemusíte být vlastníkem nemovitosti, stačí, když Vám bude ručit příbuzný či známý.
Poskytovatel úvěru
Název firmy ACEMA Credit Czech, a.s.
IČO IČO 26158761
Adresa ACEMA Credit Czech, a.s., Čimická 780/61, 181 00 Praha 8 – Čimice
E-mail info@mojepujcka.cz
Telefon 844505555
Doplňující informace
Více informací http://www.mojepujcka.cz/

Upozornění:Všechny informace týkající se půjčky nebo úvěru na této stránce pochází z veřejně dostupných zdrojů (databáze, www stránky). Údaje jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu neodpovídá za správnost, úplnost a přesnost těchto údajů. Pro přesné podmínky navštivte webové stránky poskytovatele půjčky nebo úvěru. Na tomto webu také není možné sjednat uvedenou půjčku, jsou zde zveřejněny pouze informativní parametry a informace.

Další finanční nabídky